Modelowanie sylwetki bez diety i ćwiczeń? To umożliwia współczesna medycyna estetyczna

Czy wiesz, że możliwe jest pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, bioder, ramion lub pośladków bez prowadzenia specjalnej diety czy wykonywania męczących ćwiczeń fizycznych? To zasługa innowacyjnych zabiegów wyszczuplających z zakresu medycyny estetycznej, których ogromny wybór znajdziemy m.in. w warszawskiej Klinice Miracki. Przedstawiamy jeden z zabiegów modelowania sylwetki, na który warto zwrócić szczególną uwagę!

Nieinwazyjne i bezbolesne modelowanie sylwetki

Nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, np. Accent Prime, pozwalają pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej bez względu na stosowaną dietę i prowadzoną aktywność fizyczną, a przy tym wymodelować ciało w całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny sposób. Specjaliści z warszawskiej Kliniki Miracki podkreślają, że zabiegi wyszczuplające, takie jak Accent Prime, to doskonała alternatywa dla chirurgicznych zabiegów modelowania sylwetki – zabieg umożliwia uzyskanie analogicznych efektów w postaci perfekcyjnie wymodelowanego ciała bez bólu, blizn i długiego okresu rekonwalescencji. Cała procedura odbywa się w sposób komfortowy i bezpieczny dla pacjenta, który bezpośrednio po zakończeniu procedury zabiegowej może wrócić do normalnej aktywności i swoich codziennych zajęć.

Jak wygląda usuwanie tkanki tłuszczowej metodą Accent Prime?

Urządzenie Accent Prime wykorzystuje nowatorskie połączenie technologii ultradźwięków i radiofrekwencji w celu redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej i cellulitu, a także ujędrniania skóry poddawanej leczeniu. Zabieg wykonuje się bez użycia skalpela i innych inwazyjnych urządzeń, które mogłyby naruszyć zewnętrzną warstwę skóry. Podczas zabiegu specjalista przesuwa po ciele pacjenta głowicą urządzenia, emitującego fale ultradźwiękowe i radiowe.

Na początku zabiegu stosowane są zimne ultradźwięki, a następnie (po ściśle określonym czasie) głowica zaczyna emitować fale radiowe, które prowadzą do stopniowego podwyższania temperatury tkanek podskórnych, które przyspieszają krążenie i metabolizm w okolicy poddanej zabiegowi, a także stymulują układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu i detoksykacji tkanek. Fale radiowe i ultradźwiękowe prowadzą do naprzemiennego naprężania i relaksacji błon komórek tłuszczowych. W efekcie następuje stopniowy rozpad adipocytów i uwalnianie ich zawartości. Efekty zabiegu będą widoczne już po przeprowadzeniu pojedynczej terapii, jednak dla uzyskania jak najlepszych rezultatów, specjaliści radzą przeprowadzenie serii kilku zabiegów.

Redukcja tkanki tłuszczowej bez bólu i okresu rekonwalescencji

Terapia z wykorzystaniem technologii ultradźwięków i radiofrekwencji jest całkowicie bezbolesna dla pacjenta i trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut – w zależności od indywidualnych potrzeb i powierzchni ciała poddawanej zabiegowi. Bardzo ważne jest to, że fale radiowe i ultradźwiękowe nie uszkadzają w żaden sposób zewnętrznej warstwy skóry, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na długą, uciążliwą rekonwalescencję, tak jak w przypadku bardziej inwazyjnych zabiegów wyszczuplających. Zabieg nie wymaga też od pacjenta szczególnych przygotowań ani działań pozabiegowych – po wykonanej terapii można powrócić do standardowej pielęgnacji i higieny skóry. W przypadku osób, które zmagają się z wyjątkowo wrażliwą skórą, specjaliści mogą zalecić stosowanie specjalnych preparatów łagodzących.

Więcej informacji na temat zabiegu wyszczuplającego Accent Prime znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/zabieg/wyszczuplanie-ujedrnianie-ciala-i-usuwanie-cellulitu-accent-prime/. Poznaj też inne zabiegi modelowania sylwetki dostępne w Klinice Miracki w Warszawie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here