Karta PAYBACK – dlaczego warto ją mieć?

0
1852

Wiele sklepów oferuje dziś swoim stałym klientom karty, które umożliwiają zbieranie punktów i wymienianie ich na nagrody lub bony zakupowe. Warto wiedzieć, że punkty można zbierać nie tylko w jednym konkretnym sklepie, ale także w placówkach firm partnerskich, dzięki czemu szybko i łatwo możemy uzyskać interesującą nas liczbę punktów.

Jak działa karta PAYBACK?

Z karty PAYBACK można korzystać dopiero po wypełnieniu formularza i jej zarejestrowaniu – można to zrobić osobiście w wyznaczonym punkcie w sklepie lub drogą elektroniczną. Zarejestrowanie karty pozwala także na korzystanie z takich funkcji, jak kontrola swojego stanu punktów oraz ich wymiana na nagrody lub bony zakupowe o określonych kwotach. Aby jeszcze szybciej zbierać punkty, warto śledzić aktualne oferty specjalne i korzystać z kuponów dostępnych przy kasach, na stronie internetowej lub w dedykowanej aplikacji. W czasie codziennych zakupów warto mieć przy sobie kartę PAYBACK i skanować ją z każdym razem, gdy płacimy za swoje zakupy. W ten sposób na nasze konto za każde wydane 3 zł. trafia 1 punkt. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie kategorie produktów nagradzane są punktami. Z programu wyłączone są karty podarunkowe i bony upominkowe, produkty lecznicze czy wyroby tytoniowe. 

Jakie korzyści przynosi karta PAYBACK?

Gdy zgromadzimy na swojej karcie PAYBACK odpowiednią ilość punktów, z powodzeniem możemy je wymienić na wybrane przez siebie nagrody. Wśród nich są między innych sprzęt AGD, akcesoria turystyczne i sportowe, produkty dedykowane dzieciom, a nawet vouchery do wykorzystania w partnerskich sklepach i lokalach usługowych.

Posiadacze karty PAYBACK mogą także korzystać ze specjalnie przygotowanych kuponów promocyjnych, których można użyć w czasie kolejnych zakupów. Nagrody rzeczowe czy kupony to jednak nie wszystko. Uzbieranymi punktami można także płacić za zakupy w sklepach, które oferują taką możliwość i są częścią programu PAYBACK. Dzięki tym wszystkim korzyściom, nawet codzienne zakupy mogą stać się miłym obowiązkiem, który za każdym będzie nagradzany cennymi punktami. 

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here