Jednorazowa akcja, czyli kto powinien skorzystać z jednodniowych szkieł kontaktowych?

Dzisiaj zdecydowaliśmy się na przedstawienie kategorii osób, które naszym zdaniem powinny wypróbować jednodniowe soczewki albo też się do nich przekonać. Podamy również mnóstwo korzyści płynących z ich użytkowania, co być może nakłoni Cię do zakupienia swojego pierwszego opakowania. Sprawdź, czy należysz do grona niżej wymienionych osób, a jeśli nie, to nic się nie przejmuj – soczewki jednodniowe naprawdę pasują każdemu!

Dla osób z wrażliwymi oczami

Na samym początku skupimy się na jednostkach, które na co dzień borykają się z problemami dotyczącymi między innymi zespołu suchego oka. Zatem ich oczy często są przemęczone, piekące i niekiedy zaczerwienione, a wszystko to ogólnie prowadzi do pogorszenia się naszego samopoczucia, zwłaszcza gdy mowa jednocześnie o użytkownikach soczewek, które bardzo często wybierane są na dłuższy okres czasu, ze względu na wygodę.

Jednak chcemy przekonać Cię, że wybór soczewek jednodniowych okaże się dla Ciebie jeszcze lepszym rozwiązaniem. Wszystko za sprawą ich jednorazowej formuły, która najdłużej ze wszystkim rodzajów szkieł kontaktowych zachowuje swoją świeżość. W rezultacie nie odczujesz żadnego dyskomfortu, ponieważ na drugi dzień będziesz mógł już założyć nową parę szkieł bez jakiegokolwiek obciążenia zanieczyszczeniami czy kurzem.

Dla początkujących

Nie wszyscy jednak od zawsze są fanami czy nawet nosicielami soczewek kontaktowych, dlatego też pomyśleliśmy również o początkujących swoje przygodę z innymi środkami korygującymi jak okulary. Zdajemy sobie także sprawę z obawy przed samym założeniem soczewek, jak i ich zdjęciem czy noszeniem. Może pojawić się wówczas wiele wątpliwości, a Ty nie będziesz do końca przekonany, czy faktycznie szkła kontaktowe okażą się lepsze i bardziej komfortowe niż okulary.

Gwarantujemy, że po kilku razach nie będziesz chciał ich już zdejmować, ponieważ jest to zdecydowanie wygodniejsze, ze względu na brak jakiegokolwiek odczucia korygowania wzroku. Przy okularach niestety trzeba było uważać, aby ich nie zbić, co chwila poprawiać, a także wycierać je, gdy zaczynają parować po wejściu do ciepłego pomieszczenia z zimnego.

Właśnie dla takich osób soczewki jednodniowe będą świetną okazję do sprawdzenia się pod względem wytrzymałości, wielkości wady i samego sposobu noszenia. Wiadomo, początki bywają dość trudne, ale wystarczy dojść do wprawy podczas ich zakładania i ściągania, a reszta nie będzie już miała znaczenia. Wielkość wady możesz korygować dowolnie na obu oczach z innymi dioptriami, a po kilku dniach z paroma opakowaniami szkieł, będziesz już wiedzieć na pewno, czy jesteś gotowy na taką zmianę, a zarazem polepszenie swojej sytuacji, gdzie następnie będziesz mógł zdecydować się na długookresowe szkła.

Dla miłośników zmian

Ostatnią naszą propozycją są w zasadzie soczewki jednodniowe kolorowe, które świetnie nadają się na specjalne imprezy i spotkania okolicznościowe, gdzie zależy Ci na całkowitej odmianie wizerunku. Może to być zwykła zabawa na Halloween albo też wyjątkowa noc sylwestrowa, podczas której Twoje spojrzenie może wprost błyszczeć.

Możliwości kolorystycznych i samych motywów jest mnóstwo, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, to nic zobowiązującego, a wręcz przeciwnie będzie to właśnie jednorazowa akcja. Warto dodać również, że takie soczewki jednodniowe zabarwiane dostępne są zarówno w wersji korekcyjnej, jak i w postaci zerówek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here