Sposoby na usunięcie rozstępów

0
1896

Nieestetyczne, krępujące, dające duże poczucie dyskomfortu rozstępy – metody ich usuwania

Rozstępy są nieestetycznymi, krępującymi zmianami na skórze, które w początkowej fazie występują w kolorze białym. Nieleczone zmieniają się w rozstępy czerwone lub purpurowe. Walka z nimi jest bardzo długą, czasochłonną i żmudną pracą. Najczęściej pojawiają się na udach, pośladkach, piersiach, brzuchu, ramionach. Przyczyny ich powstawania są różne. Do najczęstszych zaliczają się nadmierne tycie lub nadmierne chudnięcie, w krótkim odstępie czasowym. Pojawiają się także w wyniku zaburzeń hormonalnych, w okresie dojrzewania oraz okresie ciąży. Można z nimi walczyć skutecznie, bezpiecznie i bezboleśnie. Należy tylko pamiętać, że bardzo ważna jest wytrwałość. Nie można się poddawać i za wszelką cenę dążyć do ich usunięcia.

Metody na usuwanie rozstępów

Usuwanie rozstępów jest możliwe za pomocą skutecznych, bezpiecznych, bezbolesnych metod, które dają zdumiewające rezultaty. Należą do nich:

  • Laseroterapia – jest to metoda, która za pomocą wiązki lasera działa na skórę fragmentami, w miejscu pojawienia się problemu. Dochodzi do kontrolowanych mikrouszkodzeń. Laser przenika w głąb komórki tkanki podskórnej oraz skóry właściwej. Zabieg za pomocą lasera nie powoduje widocznych ran. Przynosi bardzo dobre efekty. Wykonywany jest za pomocą laserów takich jak: LASERA DISCOVERY PICO, LASERA MADLITE C 6 oraz LASERA FRAXEL RE;STORE.
  • Mezoterapia igłowa – zabieg polega na licznych, kontrolowanych mikro wkłuciach, w głąb tkanek, na różnych głębokościach. Dostarcza skórze składników odżywczych, które stymulują produkcję włókien kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za jędrność, sprężystość, elastyczność skóry.
  • Mesoline Roller – jest to terapia urządzeniem, którego zadaniem jest stymulowanie skóry do produkcji kolagenu i elastyny, a co za tym idzie dodawanie skórze elastyczności elastyczności i sprężystości.
  • Fale radiowe i ultradźwiękowe – poprawiają ukrwienie, redukują tkankę tłuszczową, poprawiają jędrność i elastyczność skóry.

Usuwanie rozstępów jest także możliwe dzięki zabiegom takim jak:

  • Karboksyterapia – jest to metoda wstrzykiwania w wybrane miejsca pod skórą, na różnych jej głębokościach dwutlenku węgla. Dochodzi do odżywienia, dotlenienia tkanek, poprawy mikro krążenia, regeneracji skóry.
  • Osocze bogato płytkowe – zabieg polega na kontrolowanych mikro wkłuciach, co pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się elastyczna, jędrna, tworzą się nowe naczynia krwionośne, a tkanki są dobrze dotlenione.
[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here