rękawiczki jednorazowe

Rękawiczki jednorazowe to produkty, które kojarzą nam się raczej ze specjalistycznymi gabinetami lekarskimi, placówkami medycznymi, salonami fryzjerskimi, czy lokalami gastronomicznymi. Aktualnie jednak zdecydowana większość z nas posiada je w swoim domu. Okazuje się, że również podczas codziennych czynności rękawiczki jednorazowe mogą okazać się bardzo pomocne.

Do czego można wykorzystać rękawiczki jednorazowe?

Zastosowań mają wiele, najważniejszą ich funkcją jest jednak ochrona przed bakteriami. Dzięki temu z powodzeniem możemy wykorzystać je podczas wypełniania zwykłych, domowych obowiązków takich jak, chociażby sprzątanie. Do innych czynności, podczas których przydadzą się rękawiczki jednorazowe, możemy zaliczyć obieranie warzyw, szczególnie tych „brudzących” jak buraki oraz krojenie mięsa. Rękawiczki jednorazowe przydadzą się również do usuwania sierści zwierząt z mebli. Wystarczy lekko zwilżyć dłoń z nałożoną na nią rękawiczką, a następnie zebrać sierść z kanap, czy foteli. Jeżeli jesteś rodzicem, możesz również używać rękawiczek jednorazowych do przewijania swojego malucha. Jak widzisz, mają one naprawdę wiele zastosowań, a co najważniejsze – naprawdę działają!

Jakie rękawiczki jednorazowe warto kupić?

Najbardziej powszechne są rękawiczki nitrylowe. Wykonane z dość trwałego materiału gwarantują skuteczną ochronę przed bakteriami, a jednocześnie są całkiem wytrzymałe. Jeżeli nie jesteś uczulony na lateks, możesz śmiało zdecydować się na rękawiczki jednorazowe zrobione właśnie z tego materiału, ponieważ są niezwykle trwałe. Rękawiczki winylowe również cechują się ogromną trwałością, aczkolwiek konieczne jest odpowiednie dopasowanie rozmiaru, ponieważ nie są one tak rozciągliwe. Jeśli natomiast nie zależy Ci na czymś szczególnie trwałym, czy dopasowanym do rozmiaru Twoich dłoni – możesz zdecydować się na rękawiczki foliowe. Bez względu na to, jaki rodzaj wybierzesz, znajdziesz go na stronie internetowej https://czystyszop.pl/13-rekawiczki

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here