GR-7 Professional – jak wygrać z siwizną nie korzystając z koloryzacji włosów?

Farbowanie włosów w celu ukrycia siwizny nie ma końca? Znamy to, znaczna część społeczeństwa po przekroczeniu 30 roku życia stara się ukryć przedwczesne siwienie, najczęściej decydując się na farby do włosów. Rozwiązanie to jest jednak krótkotrwałe, siwe odrosty psują wizerunek i koloryzacja potrzebna jest na nowo. Czy w obliczu nieuchronnego siwienia jest inny sposób, by skutecznie wygrać z białymi włosami na skroni? Bez cienia zawahania odpowiadamy: warto zwrócić swoją uwagę na preparat GR-7 Professional, który w zaledwie tydzień odwraca skutki siwienia!

Czy siwe włosy to nasze przekleństwo, czy efekt nieodpowiedniego trybu życia?

To pytanie często dusimy w sobie, gdy w lustrze widzimy lawinowo pojawiające się kosmyki siwych włosów na głowie. Odpowiedź brzmi: jedno i drugie. Jesteśmy poniekąd skazani na siwe włosy, gdyż poziom melaniny, który zmienia się z wiekiem, zapisany jest w naszych genach. U jednych wahania te następują po 70-tym roku życia, podczas gdy inni pierwsze siwe włosy znajdują już w wieku 20 lat. Koloryzacja to jedna z opcji, częściej korzystają z niej panie, podczas gdy dla wielu mężczyzn korzystanie z farb do włosów w młodym wieku jest żenujące i powoduje kompleksy. GR-7 Professional na siwe słowy (patrz: https://gr-7.eu) rozwiązuje ten problem, ale o tym za chwile…

Warto dodać, że oprócz obciążeń genetycznych, nadmierne siwienie w młodym wieku może być też przyczyną złego trybu życia. Jeśli mało śpimy, kiepsko jemy, krótko odpoczywamy i nie stronimy od używek, to najpewniej przyczyni się to do poziomu melaniny w naszym organizmie, przez co pigmentacja włosów jest gorsza i pierwotny kolor włosów zastępuje niechciana siwizna.

GR-7 Professional – preparat skuteczny w walce z siwymi włosami

GR-7 Professional to środek, który zaskakuje efektywnością. Wynikiem zaledwie miesięcznej kuracji tym preparatem jest odwrócenie siwienia – odżywiona skóra głowy, na którą nakłada się GR-7 Professional, aktywnie produkuje melaninę, dzięki czemu dotąd siwe włosy znów mają swój kolor. Nie trzeba ich wyrywać, obcinać czy farbować – już po 7 dniach zaczną być widoczne wyraźne efekty stosowania tego środka. W skład wchodzą prawie same naturalne składniki, dominują wyciągi z polskich ziół. GR-7 Professional nie uczula i nie wywołuje efektów ubocznych, jedynym mankamentem w trakcie stosowania jest ograniczenie w myciu i suszeniu głowy przez pierwszą fazę aplikacji (kilka dni). W tym czasie należy także ograniczyć używki i dobrze się wysypiać.

przyklad

Fot. Efekty stosowania GR-7 Professional na siwe włosy

GR-7 Professional polecane jest przez najlepsze gabinety kosmetyczne, fryzjerskie oraz gabinety trychologiczne. Kurację można przeprowadzić w pełni samodzielnie, odwracanie siwienia producent podzielił na dwie fazy: w pierwszej (około miesiąca) włosy powracają do naturalnej barwy, w drugiej zaś rzadsze, ale regularne aplikowanie preparatu ma na celu utrzymanie tego efektu.

GR-7

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here