kubki i filiżanki

Zbliża się ważna uroczystość lub po prostu chcesz sprawić komuś trochę radości, ale nie wiesz, co kupić bliskiej Ci osobie na prezent? Szukasz czegoś oryginalnego, co będzie jednocześnie funkcjonalne i oryginalne? Doskonałym rozwiązaniem są personalizowane kubki i filiżanki, które sprawią, że obdarowany poczuje się wyjątkowy i doceniony.

Prezent dla babci i dziadka

Dla wielu osób jedną z najcięższych okazji pod względem kupna prezentu jest Dzień Babci i Dziadka. W te szczególne dni chce się, aby wybrane upominki były wyjątkowe, szczere i od serca. Podaruj swoim dziadkom komplet spersonalizowanych kubków do herbaty lub filiżanek do kawy. Zaprojektuj własne wzory i napisy, które w największym stopniu oddadzą uczucia, którymi darzysz obdarowywanych. Doskonałym uzupełnieniem będą również podstawki czy talerzyki do ciasta. Warto poszukać odpowiednich sklepów, które oferują tego typu usługi w wysokiej jakości oraz posiadają różnorodny asortyment, jak w przypadku https://www.magicmug.pl/pl/. Dzięki temu dostosujesz kształt i wygląd swojego prezentu w każdym detalu.

Prezent dla pracowników lub współpracowników

Właściciele własnych firm powinni dbać o sowich pracowników. Dlatego też warto obdarzyć swoich podwładnych upominkiem, który będzie towarzyszył im na co dzień i przypominał, że pracodawca docenia ich trud włożony w pracę. Na taki prezent świetnie nadają się personalizowane kubki, które można dowolnie zaprojektować, na przykład umieszczając na nich logo firmy i życzenia dla pracownika. Taki podarek będzie z pewnością wykorzystywany podczas codziennego picia kawy czy herbaty.

Podobnie w przypadku współpracowników – jeśli Twój kolega lub koleżanka z biurka obok lada moment ma mieć urodziny, podaruj im kubek z indywidualnym napisem. Sam decydujesz czy będzie to zabawna sentencja, czy miłe i stonowane życzenia. A może jakiś ciekawy obrazek? Jeśli natomiast Twój dotychczasowy partner w obowiązkach rezygnuje ze stanowiska, postaraj się, aby miło wspominał wspólny okres pracy. Kubek z napisem i logo firmy to idealny pomysł również na taką okoliczność.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here