TOP 5 najlepszych chłodziarek

Wybierając do swojego mieszkania nową lodówkę, chcemy, aby był to sprzęt jak najlepszej jakości i jak najdłużej służył naszemu gospodarstwu domowemu. Najlepszą opcją wydaje się zawsze zakup wielofunkcyjnego urządzenia za niewielką cenę. Która chłodziarka zasługuje na największą uwagę?

Samsung RB31FERNBSA

Samsung RB31FERNBSA to reprezentant najwyższej klasy energooszczędnej A+++. Prezentuje się bardzo elegancko – srebrna obudowa z czarnym poziomym uchwytem i niewielkim wyświetlaczem sprawi, że to urządzenie wpasuje się w każde wnętrze. O dobrej jakości modelu Samsung RB31FERNBSA świadczy przede wszystkim mnogość funkcji, w jakie został wyposażony: jest to m.in. łatwo wysuwana półka, która pozwala na komfortowe wyjmowanie produktów z lodówki, kiedy jest w niej dużo żywności, a także specjalna strefa Cool Select, w której można wybrać konkretny poziom temperatury do przechowywania określonego typu pożywienia, np. ryb czy mięsa. Na uwagę zasługuje również pełny system No Frost.

LG GBP59DSIDP

Ten model, jeśli chodzi o klasę energooszczędną, wypada nieco gorzej niż Samsung RB31FERNBSA, ponieważ jest na poziomie A++. Niemniej jednak pierwsze, co rzuca się w oczy, to niesamowity design – chłodziarka jest cała szara, delikatnie matowa. Ten model charakteryzuje się także niskim poziomem wytwarzanego hałasu, dlatego spodoba się osobom ceniącym sobie absolutną ciszę w mieszkaniu. Jeśli mowa o funkcjach, w jakie wyposażono tę lodówkę LG, warto wspomnieć o systemie Moist Balance Crisper, który przyspiesza odparowywanie wilgoci z żywności, dzięki czemu na dłużej zachowuje ona idealną chrupkość i smak. Tak jak w przypadku poprzedniego urządzenia, mamy do czynienia z funkcją No Frost w pełnym wymiarze.

Beko CNA34OECOX

Choć propozycja Beko reprezentuje tylko klasę A+, kryje w sobie wiele intrygujących funkcji. Po pierwsze, jest klasycznie srebrna i posiada wygodny uchwyt do otwierania drzwi. Jak to zwykle bywa w przypadku lodówek Beko, posiada specjalną uszczelkę antybakteryjną, mającą chronić wnętrze urządzenia przed bakteriami i drobnoustrojami, a więc zapewnia bezpieczeństwo żywności. Ciekawy wariant to Aktywny Jonizator, który wyłapuje i usuwa nieprzyjemne zapachy z wnętrza.

Samsung RB37J522555

Wizualnie Samsung RB37J522555 to propozycja bardzo zbliżona do poprzedników, tylko pozbawiona uchwytów. Co ciekawe, w tym modelu zastosowano system Space Max – cieńsze ścianki, które go budują, sprawiają, że jest o 50 litrów bardziej pojemny, niż przeciętna lodówka o tych samych wymiarach. W tej propozycji Samsunga znajdą się półki przeznaczone specjalnie do przechowywania określonych grup produktów, np. wina, nabiału czy warzyw. Pełny No Frost. Klasa A++.

Bosch KGN39XL35

Bosch KGN39XL39 to lodówka, która jest w stanie dopasować się do twoich potrzeb. Poparciem dla tych słów jest fakt, że 3 z 5 półek znajdujących się w jej wnętrzu można wyjmować, wysuwać lub zmieniać ich wysokość. Dzięki niej pożywienie będzie bezpieczne, zarówno to przechowywane w chłodziarce, jak i zamrażarce – w tej drugiej komorze podczas wkładania nowych produktów włącza się system supermrożenia i obniża się temperatura. Klasa A++.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here