Sklep ortopedyczny w Warszawie

Jest taki rodzaj sklepu, który nie każdy człowiek ma okazję odwiedzić w swoim życiu chociaż raz i w gruncie rzeczy może to być powód do radości. Z drugiej jednak strony, jeżeli już znajdzie się taka potrzeba, to okaże się on na pewno nieoceniony. Jest to sklep z wyrobami rehabilitacyjnymi.

Sklep rehabilitacyjny

Osoby, które doznały urazu w wypadku, bądź też od urodzenia cierpią na schorzenia wymagające rehabilitacji, mogą się tu zaopatrzyć we wszelki niezbędny sprzęt i akcesoria. Zwykły śmiertelnik na pytanie, co można kupić w sklepie rehabilitacyjnym, z pewnością odpowie, że kule. Jednak oferta asortymentowa tego typu sklepów jest o wiele większa i obejmuje zarówno profesjonalny sprzęt ortopedyczny, jak i medyczny czy rehabilitacyjny. Można tu więc kupić produkty ortopedyczne jak buty ortezy i gorsety, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, łóżka rehabilitacyjne, artykuły higieniczne oraz wszelkie pomoce niezbędne do codziennych ćwiczeń wykonywanych w domu.

W zależności od rodzaju i przeznaczenia są to przyrządy przystępne cenowo lub też niestety bardzo drogie, szczególnie te specjalistyczne, niekiedy wykonywane na indywidualne zamówienie. Pacjenci, dla których tego typu wyposażenie jest niezbędne, nie mogą niestety liczyć na to, że otrzymają wszelki niezbędny sprzęt i akcesoria w szpitalu czy w przychodni, chociaż w niektórych przypadkach możliwe jest uzyskanie dofinansowania czy nawet refundacji ze strony państwa. Wymaga to oczywiście wypełnienia wielu skomplikowanych druków.

W wielu przypadkach sklep rehabilitacyjny pomaga w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności oraz prezentuje ofertę dopasowaną do limitów Narodowego Funduszu Zdrowia. Aby otrzymać zlecenie na zaopatrzenie w sprzęt ortopedyczny, należy udać się do lekarza specjalisty, który wystawi odpowiedni wniosek. Dokument ten należy zarejestrować w najbliższym oddziale NFZ i uzyskać zgodę na refundację. Następnie trzeba udać się do sklepu rehabilitacyjnego w celu realizacji zamówienia.

Sklep z wyrobami rehabilitacyjnymi w Warszawie

Jeżeli mieszkasz w stolicy, możesz odwiedzić sklep ortopedyczny w Warszawie – https://zow-warszawa.com.pl/, który zajmuje się produkcją wyrobów ortopedycznych indywidualnie dopasowanych do danej osoby i jej potrzeb. Firma posiada sieć placówek na terenie całego województwa mazowieckiego i ma szerokie doświadczenie w realizacji specjalistycznych wyrobów dla osób niepełnosprawnych, wykorzystując w swojej pracy najnowocześniejsze dostępne na świecie technologie, w tym sterowane komputerowo frezarki, skanery 3D, maty podobarograficzne i podoskopy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here