Rozmowa z dziewczyną nie jest łatwa, ale każdy chłopak musi sobie z tym poradzić. Nie używamy zbyt drażliwych tematów. Nigdy nie wspominamy o swojej byłej, bo to zawsze jest drażliwy temat. Może dojść do nieporozumień i może się to źle zakończyć. Tak to wszystko wygląda w praktyce, dlatego trzeba tego unikać. Jeśli chodzi o pisanie o jej wyglądzie, a tym bardziej wadze to trzeba być jeszcze bardziej ostrożnym.

Możemy się zdziwić, co się stanie, jeśli przez przypadek napiszemy prawdę. Właściwie jak powiemy, że wszystko jest w porządku to i tak nam nie uwierzy. Trzeba przebierać w słowach, a wtedy pisanie będzie bardzo przyjemne. Na szczęście dzisiaj są różnego rodzaju strony gdzie znajduje się czat i tam można będzie porozmawiać z dziewczynami na wszystkie możliwe tematy. To będzie nasza praktyka i warto byłoby z tego wyciągnąć wnioski, bo na pewno nam się to przyda.

Najlepiej będzie, jeśli z dziewczyną będziemy mieć wspólne zainteresowania. Możemy dzięki temu podzielić się uwagami i ciekawostkami, o których dziewczyna nie wie. Zainteresowania zmieniają się w zależności od tego ile mamy lat, dlatego na pewno znajdziemy coś odpowiedniego dla niej i dla siebie, co pozwoli nam rozmawiać ze sobą długie godziny. Wiele znajomości zaczyna się właśnie od pisania, a kończy na tym, że takie osoby stają się sobie coraz bliższe, kończy się to nawet ślubem. Dzisiaj przez Internet poznaje się bardzo dużo par i może my właśnie należymy do nich? Musimy się o tym przekonać i zacząć szukać dziewczyny.

Najlepsze tematy

Ważne jest to żeby nie nudzić podczas takie rozmowy i nie wymądrzać się za mocno. Tym bardziej, jeśli na poruszany temat nasza wiedza jest znikoma i tak naprawdę dziewczyna jest od nas mądrzejsza. Nie staramy się za wszelką cenę udowodnić, że jednak ona się myli, bo to do niczego dobrego nie prowadzi, a przecież nie o to nam chodzi. Musimy wybrać tematy związane ze sportem, czyli wydarzeniami, jakie mają teraz miejsce.

Można również postawić na kino, muzykę czy aktorów. Tematy polityczne raczej zostawmy dla siebie, bo poruszanie ich nie ma większego sensu. Nie ma też, co robić jakiegoś wielkiego planu, bo wtedy z takiej rozmowy nic może nie wyjść. Działamy spontaniczne i analizujemy zainteresowani drugiej osoby. Dzięki temu można będzie bardzo szybko zmieniać tematy i obie ze stron nie będą się nudzić. Taka rozmowa będzie owocna i wszyscy będą bardzo zadowoleni. Jeśli się postaramy to na pewno znajdziemy taką tematykę, jaka i nam się będzie podobała i dziewczynie, z którą rozmawiamy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

PODZIEL SIĘ
Następny artykułMąż mnie zdradza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here