Zdrady nie są niczym nowym i były zawsze i co gorsza będą zawsze. Kobiety zdarzają znacznie częściej od mężczyzn, ale to wszystko zależne jest od sytuacji. Kiedy dowiemy się, że mąż nas zdradza to jest wielki szok? Nie wiemy jak do tego podchodzić, co o tym sądzić. Nie ma się, co dziwić nagle nasz cały obraz męża legł w gruzach. Jeśli jesteśmy uzależnione od męża finansowo to nie wiemy, co dalej z nami będzie. Tak ma wiele kobiet, dlatego często zdarza się tak, że takie zdrady dla świętego spokoju są akceptowane.

Nie ma to większego sensu, ale każdy sam dobrze wie, co jest dla niego najlepsze i do tego dąży. Musimy się jednak zastanowić jeszcze nad jedną kwestią, dlaczego mąż nas zdradza. Na początku widzimy tylko jego, jako winnego, a siebie nie. Po głębszej analizie okazuje się, że żona bardzo dawno temu odsunęła się od męża i że nie ma zamiaru się zbliżać. Przytulanie, całowanie czy seks to tematy zakazane w takim związku.

Pamiętajmy o tym, że każdy ma swoje potrzeby i jeśli nie będą one zaspokajane z ta partnerką to będą z druga. Może od razu ktoś powiedzieć, że lepiej byłoby się rozwieść, ale to naprawdę nie jest wszystko takie proste jak nam może się to wydawać. To, dlatego takich związków, w których doszło do zdrady jest bardzo dużo. Zdarzają się również tacy panowie, którzy mimo tego, że mają kochającą żonę to szukać przygód. Problem polega na tym, że oni zawsze tacy byli i przyszłej żonie wydawało się, że można to zmienić. Niestety takiej natury, ani u kobiety, ani u mężczyzny zmienić się nie da.

Co robić dalej?

Na pewno bycie w takim związku nie ma większego sensu chyba, że nam nie zależy, co robi nasz mąż. Wtedy możemy być razem, pojawiać się na imprezach rodzinnych i grać super parę. Prawdę znamy wtedy tylko my i nasza najbliższa rodzina. Trzeba się zastanowić czy warto tak robić, a jeśli nam to mocno przeszkadza to nie pozostaje nam nic innego jak rozwód. Jeśli mąż nas zdradza to szanse na to, że wina będzie po jego stronie są duże. Dostaniemy wtedy sporo pieniędzy, może nawet dom czy samochód.

Potrzebny nam tylko bardzo dobry adwokat, który umożliwi wygranie sprawy. Wtedy na pewno osiągniemy swój cel i będzie to dla nas pewnego rodzaju zemsta. Zdrady są najczęstszym powodem rozpadu małżeństwa. Jeśli dwoje osób nie dobierze się, a ślub często był efektem pojawienia się na świecie dziecka to nic dobrego to nie wróży i takie małżeństwo nie przetrwa. Rozwodów w Polsce z roku na rok jest coraz więcej i raczej trzeba się spodziewać, że ten wskaźnik będzie rósł.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here