paczka

Koncern buduje własną sieć automatów paczkowych, wykorzystując także do prowadzenia tego rodzaju usług punkty RUCHu. Usługa Orlen paczka nadawania i odbierania paczek będzie dostępna do końca roku w 5,5 tys. miejsc należących do PKN Orlen. Oprócz punktów Ruchu i stacji paliw dostępne będą całodobowe automaty do odbioru przesyłek ustawione w atrakcyjnych punktach miast.

Orlen paczka – nowoczesne usługi kurierskie

Blok usług kurierskich rozwijany przez koncern paliwowy to usługa  polegająca na udostępnieniu miejsc do nadania i odbioru, a także automatycznych punktów paczkowych. Automaty pod nazwą Orlen paczka będą dostępne do wykorzystania w prosty i intuicyjny sposób, a jednocześnie bezpieczny, ponieważ zostaje specjalnie do tego celu przeznaczona aplikacja mobilna. Nowa strategia Orlenu opiera się nie tylko o sprzedaż paliwa, ale umożliwia zrobienie zakupów w rozbudowanym dziale delikatesowym, w miejscach o dużym natężeniu ruchu powstaną także zautomatyzowane kąciki kawowe oraz punkty kurierskie Orlen paczki. Koncern paliwowy planuje znacząco skrócić czas dostawy przesyłek, w dużej mierze umożliwia to współpraca z placówkami RUCHu, które z kolei nawiązują współpracę z e-sklepami, aby umożliwić klientom zapewnienie korzystnych cen dostaw.

Orlen paczka – jak nadać i odebrać paczkę

W usłudze Orlen paczka znaczenie mają wymiary oraz waga przesyłki. Parametry powinny mieścić się w granicach 20x30x50 cm i nie powinny przekraczać 20 kg. Przy nadawaniu paczki można zachować anonimowość, wystarczy podać numer telefonu. Odbioru przesyłki nadanej Orlen paczką można dokonać w kioskach RUCHu i w innych miejscach odbioru w całym kraju. Wszystkie informacje o takich miejscach znajdują się na stronie Globkurier.pl. Odbiór zamówień odbywa się w prosty i nieskomplikowany sposób, osoby oczekujące na swoje zamówienie codziennie rano otrzymują informację o miejscu, w którym można ją odebrać.

Dużym udogodnieniem odbioru przesyłki za pośrednictwem usługi Orlen paczki jest fakt, że nie ma konieczności umawiania się z kurierem na konkretny termin odbioru i w ściśle określonym miejscu. Punkty odbioru znajdujące się w kioskach ruchu umiejscowione są z dużą częstotliwością, dlatego można zaoszczędzić dużo czasu marnowanego na dojazd i stanie w korkach w godzinach szczytu. Klienci mogą odbierać i zamawiać przesyłki nie tylko w punktach RUCHu, ale również na stacjach paliw ORLEN oraz w innych punktach partnerskich. Dostarczone do punktów nadania przesyłki zazwyczaj docierają do odbiorcy po dwóch dniach roboczych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here