co oglądać na netflixie
fot. Pexels.com

Netflix posiada na swojej platformie wiele serialowych perełek. Duża część z nich jest jego produkcji. Który serial na Netflixie warto obejrzeć?

Przeczytaj też: https://www.daysandplaces.pl/najlepsze-seriale-na-netflixie-co-ogladac/

Dom z papieru

Jest to jedna z najpopularniejszych Netflixowych pozycji – zdobywa milionowe wyświetlenia w krótkim okresie czasu. Ten wysoko oceniany hiszpański serial opowiada historię zorganizowanej grupy osób napadającej na Mennicę Królewską w Madrycie. Ubrani w maski i czerwone kombinezony sieją postrach wśród zakładników. Na czele grupy stoi tajemniczy Profesor. Obecnie na Netflixie są dostępne już cztery sezony, każdy po trzynaście odcinków. 

Król tygrysów

Serial, który depcze po piętach Domu z papieru pod kątem wysokiej oglądalności na Netflixie. Tiger King: Murder, Mayhem and Madness to siedmioodcinkowy serial dokumentalny, który obrazuje problem związany z handlem dzikimi kotami. Głównym bohaterem dokumentu jest Joe Exotic. Właściciel zoo z dużymi kotami wielokrotnie szokował widzów swoim ekscentrycznym zachowaniem. 

Gambit królowej 

Serialowa perła w ofercie Netflixa. Po obejrzeniu tego mini serialu będziemy czuli silną potrzebę rozegrania partyjki szachów. Historia produkcji Netflixa dotyczy osieroconej dziewczynki, która przejawia nieprzeciętny talent do gry w szachy. Młoda szachista nie radzi sobie jednak z sukcesem, popadając w nałogi narkotykowe i alkoholowe. Zdecydowanie serial godny polecenia. 

Ratched

Serialowa propozycja przyprawiająca o gęsią skórkę. Serial odpowiada historię Mildred Ratched, która rozpoczęła pracę jako pielęgniarka w renomowanym szpitalu psychiatrycznym. Z kolejnymi minutami trwania serialu odkrywamy kryjący się w niej mrok. Bohaterka jest coraz okrutniejsza dla swoich pacjentów.

The Umbrella Academy

Serial oparty na komiksie. Opowiada o adoptowanych członkach rodziny Hargreeves posiadających supermoce. Wspólnie próbują rozwiązać zagadkę związaną ze śmiercią ich przyszywanego taty. Przy okazji muszą zapobiec wielkiej apokalipsie.

Zobacz także: http://www.metalzine.pl/netflix-2021-premierowe-filmy-i-seriale/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here