Kwas hialuronowy - jak można go wykorzystać?

Kwas hialuronowy to substancja, która od zawsze jest obecna w naszym organizmie. Niemniej jednak, wraz z upływem wieku, jej stężenie ulega znacznemu zmniejszeniu. Przez braki kwasu hialuronowego dochodzi do wysuszenia, zwiotczenia skóry, a także do pojawiania się zmarszczek. Wykorzystanie kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej odbywa się m.in. drogą iniekcji. W ten sposób wykonuje się szereg zabiegów na różne partie ciała, mających zapewnić pacjentowi poprawę jego wyglądu. Dowiedz się, jakie zabiegi wykorzystują kwas hialuronowy i w jaki sposób można wykorzystać go, by poprawić swój wygląd.

Przed zabiegiem…

Przed każdym zabiegiem, który wykorzystuje kwas hialuronowy drogą iniekcyjną, można skorzystać z kremu znieczulającego. Posmarowanie miejsca, w które zostanie wstrzyknięty kwas hialuronowy, około godziny przed zabiegiem, pozwoli na uśmierzenie bólu związanego z zastrzykiem. 

Zlikwiduj zmarszczki

Kwas hialuronowy to substancja bezpieczna dla organizmu. Z jej wykorzystaniem nie zachodzi ryzyko pojawienia się jakichkolwiek reakcji alergicznych. Kwas hialuronowy może być wykorzystywany między innymi do spłycania zmarszczek. Kwas skutecznie redukuje zmarszczki widoczne na czole, nosie, w okolicy ust i nie tylko.

Powiększ i wymodeluj usta

Marzysz o uwydatnieniu kształtu twoich ust? Nic prostszego! Zdecyduj się na skorzystanie z kwasu hialuronowego. W przypadku, gdy twoje usta są asymetryczne lub wąskie, możesz wykorzystać kwas hialuronowy, aby zniwelować ten nieatrakcyjny efekt estetyczny. Z pomocą kwasu hialuronowego powiększysz usta, uniesiesz kąciki, wyrównasz asymetrię ust i nie tylko. 

Zredukuj widoczność blizn

Każda blizna niesie za sobą historię, jednak posiadanie jej nie jest pożądane przez wszystkich. Można nawet zaryzykować stwierdzeniem, że większość wolałaby skorzystać z możliwości zredukowania widoczności blizn. Na szczęście, skorzystanie z kwasu hialuronowego pozwoli wypełnić blizny, które powstały na przykład po trądziku czy ospie wietrznej.

Popraw kształt nosa

Istnieje możliwość wymodelowania nosa kwasem hialuronowym. Zaletą tego rozwiązania jest niewielka inwazyjność zabiegu, w porównaniu do zabiegów wykorzystujących skalpel. Po zabiegu niewymagany jest długi okres rekonwalescencji, jak ma to miejsce w przypadku zabiegów chirurgicznych. Jeśli należysz do grona pacjentów, którzy nie chcą zdecydować się na skomplikowane zabiegi, postaw na kwas hialuronowy. Pod względem skuteczności kwas hialuronowy jest rewelacyjny!

Jeśli zaciekawiły Cię zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, sprawdź ofertę gabinetu https://www.klinikapawlikowski.pl/zabiegi/dermatologia-estetyczna/wypelnianie-kwasem-hialuronowym/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here