Jakie hobby, taki prezent!

Dawanie prezentów powinno sprawiać przyjemność obdarowującemu. Jednak wiemy, jak jest naprawdę – często zdarza się, że kompletnie nie mamy pomysłu co dać. Ty bardziej, gdy znamy się z daną osobą już bardzo długi czas i wiele pomysłów zostało wykorzystanych. Kupowanie kolejnego upominku sprawia nam niemały kłopot, nie lubimy tego i często łapiemy się na fakcie, że zakupiliśmy coś, co nam wydaje się super, a przyszłemu solenizantowi w ogóle się nie przyda. Przygotowaliśmy więc krótką ściągawkę – jaki prezent kupić według hobby obdarowywanego!

Motoprezent

Samochody, motocykle, terenówki i ścigacze – wszystko co związane z motoryzacją nie ma dla niego tajemnic. Kocha jeździć czy to samochodem czy motocyklem, jeździ na przeróżne zloty, kolekcjonuje ciekawe rzeczy związane z ulubioną marką czy pojazdem. Na pewno jest jeszcze, coś czego nie posiada i co na pewno sprawi mu przyjemność – możemy postawić zarówno na motoprezent w postaci gadżetu ukochanej marki (wielbiciele Porsche niech zaglądną tutaj: https://sklep.porsche.pl/), jak i przejazdu sportowym samochodem po torze jazdy czy terenówką w lesie. Każdy tego typu upominek będzie wiązał się z emocjami i radością.

Wielbiciel książek

Solenizant ma w domu pełno książek? Zna wszystkie nowości, autorów, kocha jeden bądź wiele gatunków? Zastanówmy się więc czy nie powiększyć jego biblioteczki. Osoba kochająca czytać na pewno ucieszy się z kolejnej pozycji – oczywiście pod warunkiem, że sama jej jeszcze nie przeczytała. Jeżeli nie jest klasycznym czytelnikiem kochającym książki, to można się zastanowić nad czytnikiem ebooków dla niego. Także bilet na targi książek czy spotkanie z ulubionym pisarzem są dobrym pomysłem na prezent.

Poszukiwacz przygód

Solenizant ciągle gdzieś jeździ, uprawia różne sporty, nie usiedzi na jednym miejscu? Pewnie od rzeczy materialnych o wiele bardziej ceni sobie przeżycia. Najlepszym prezentem będzie zatem podarowanie mu wspomnień. Wspólne wyścigi na gokartach, skok na bungee czy gra w paintball? A na koniec impreza niespodzianka? To na pewno przepis na udaną zabawę oraz niezapomniane przeżycia. Jeżeli jednak chcemy podarować coś bardziej ekstremalnego, to zakupmy vouchery do wykorzystania na specjalnych stronach z atrakcjami. Będzie można wybrać np. lot balonem, naukę wspinaczki czy udział w rajdzie z przeszkodami.

Podróżnik

Nasz solenizant kilka razy w roku wyjeżdża na krótsze bądź dłuższe wakacje? Uwielbia zwiedzać i poznawać nowe kultury? Nie ogranicza się tylko do zaliczania punktów „must see”, ale potrafi zatracić się w danym miejscu i odkryć jego nieznane punkty? Dla podróżnika mamy ogromny wybór gadżetów do zakupu: książki o miejscach, w których solenizant nie był, podręczne organizery do bagażu, walizki czy plecaki. Możemy również zaplanować wspólny wypad – pod warunkiem, że wiemy, że obdarowywany dostanie bez problemu wolne w pracy.

Kupowanie prezentów nie zawsze jest trudnym wyborem. Wystarczy się jednak trochę zastanowić co sprawi przyjemność solenizantowi. Dużą podpowiedzą będzie jego hobby. Wiadomo, że im większy stopień zażyłości tym, będzie nam łatwiej zdecydować się na konkretny voucher, książkę czy motoprezent.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here