Gdzie jazdy doszkalające

Doszkalanie się w jeżdżeniu samochodem nigdy nie jest złym pomysłem. Jednak mówiąc o typowych jazdach doszkalających, mamy najczęściej na myśli dodatkowe godziny jazdy dla osób, które nie zdały egzaminu na prawo jazdy. Tutaj sprawa jest prosta: Jeżeli nie zdamy egzaminu przez trzy podejścia, to musimy wykupić kilka dodatkowych godzin jazd. Najlepiej więc wrócić do naszego ośrodka szkolenia kierowców i wykupić jazdy doszkalające. Niemniej jeżeli nie byliśmy zadowoleni z naszego ośrodka, to możemy równie dobrze wykupić jazdy u kogoś innego, tutaj nie ma żadnego problemu. Najważniejsze, to nie sugerować się ceną i nie iść w takie miejsca, gdzie jest najtaniej. Tam instruktorzy niespecjalnie przejmują się bowiem sytuacją kursantów.

Dlatego też pierwszy miejscem gdzie zgłaszamy się w celu przejścia przez jazdy doszkalające jest zawsze nasz ośrodek nauki jazdy -> http://qmobil.pl/jazdy-doszkalajace/, jeżeli byliśmy zadowoleni ze sposobu szkolenia. Jednak co mają powiedzieć osoby, które posiadają już prawo jazdy, ale nadal nie potrafią dobrze jeździć, bo na przykład miały wieloletnią przerwę w jeżdżeniu samochodem? Otóż tutaj nie jest już tak różowo, bo nie każdy ośrodek chce przyjmować takie osoby. Jednak jeżeli dobrze się poszuka, to nie powinno być z tym żadnych problemów. Tutaj również nie należy sugerować się ceną, bo ta nam nic tak naprawdę nie mówi. Jednak nie idźmy tam, gdzie jest podejrzanie tanio, bo jakość nauczania może być na słabym poziomie.

Termin o jakim mówimy w naszym wpisie, czyli jazdy doszkalające, może mieć jeszcze jeden wymiar. Chodzi tutaj o jazdy, które są obowiązkowe pomiędzy 4 a 8 miesiącem po zdaniu egzaminu na prawo jazdy. Tutaj musimy udać się na specjalny dodatkowy kurs, który trwa bardzo krótko i nie jest już wykonywany na mieście, ale na specjalnej płycie poślizgowej, na zamkniętym placu. Tam sprawdzimy jak auto zachowuje się w poślizgu i tym podobne rzeczy. Niemniej trzeba jasno powiedzieć, że tu mamy już mocno ograniczoną ilość ośrodków, które organizują takie szkolenie. Niemniej w każdym dużym mieście nie powinniśmy mieć z tym problemu.

Więcej o prawie jazdy przeczytasz na http://qmobil.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here