Computer Controls to wiodący dystrybutor na rynku elektronicznym

Żyjemy w świecie, w którym sprzęty elektroniczne mają ogromne znaczenie. Nie wyobrażamy sobie życia bez nich. Jesteśmy stale nimi otoczeni. Mamy zegarki, telewizory, komputery, laptopy etc. W wielu urządzeniach elektronika jest instalowana, jak np. w pralkach, samochodach, maszynach. Dystrybutor elektroniki to podmiot gospodarczy, który dostarcza sprzęt elektroniczny.

Dystrybucja elektroniki to trudna i konkurencyjna gałąź biznesu, ale bardzo atrakcyjna

Rynek dystrybucyjny sprzętów elektronicznych w Polsce jest dojrzały i stabilny. Od kilkunastu lat prężnie współpracuje z firmami zagranicznymi (firmami handlowymi, klientami i producentami). Na rynku dystrybucji pojawiły się firmy zagraniczne, a krajowe często pełnią funkcje outsourcingowe.

Od kilku lat można zauważyć, że wiele firm zagranicznych przenosi do Polski produkcję, a co za tym idzie wzrasta zapotrzebowanie na dostarczanie komponentów oraz podzespołów. W konsekwencji, pojawiają się kolejne firmy. Aktualnie, rynek dystrybucji elektroniki jest na tyle rozwinięty, że daje możliwości wielu podmiotom gospodarczym.

Computer Controls – dystrybutor elektroniki

Jedną z wiodących firm zajmujących się dystrybucją elektroniki jest Computer Constrols. Dystrybucja oprogramowania, dystrybucja specjalizowanych komponentów elektronicznych, dystrybucja aparatury pomiarowej oraz świadczenie usług związanych z wysokimi technologiami – to główna działalność tej firmy. Computer Controls współpracuje z takimi producentami, jak Dassault Systems, JTAG Technologies, Pico Technology, Silicon Laboratories i z wieloma innymi.

Należy podkreślić, że firma ta jest wyłącznym dystrybutorem oprogramowania Altium Designer w Polsce, Litwie, Łotwie oraz Estonii. Zapewnia ona wsparcie techniczne i szkolenie na każdym etapie wdrażania projektu w danej firmie. Należy podkreślić, że w Computer Controls zatrudnieni są doświadczeni specjaliści wąskiej dziedziny związanej z elektroniką. Dzięki temu posiadają oni bogatą wiedzę na temat sprzedawanych produktów elektronicznych, a szkolenia prowadzone przez nich i konsultacje na etapie wdrażania są prowadzone na najwyższym poziomie. Użytkownicy z pewnością szybko przyswoją wiedzę związaną z nowym produktem elektronicznym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here