Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowa świata - co noszą gwiazdy?

Każda z nas wie, że pierścionek zaręczynowy, to wybór na całe życie. Musi być dopasowany do nas, naszego gustu, temperamentu, stylu ubierania się, a czasem także wierzeń. Dla jednych liczy się ogromny diament, dla innych wartość sentymentalna i rodzinna pamiątka. Każda z nas zasługuje na to, co kocha. A co lubią gwiazdy?

Każde zaręczyny stanowią bardzo trudny emocjonalnie moment dla wszystkich par. Każdy mężczyzna przeżywa to na swój sposób. Ma za zadanie otworzyć się, wyznać uczucia i czekać na to, czy zostaną przyjęte, czy odtrącone. Ponadto każdy mężczyzna przed zaręczynami przegląda najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe, aby móc zainspirować się i kupić ten jeden, jedyny i wyjątkowy dla swojej wybranki. Bez względu na to, czy jest to parter słynnej gwiazdy, czy przyszły mąż każdej z nas – ich stres jest taki sam.

Zobaczmy zatem, jakie cuda zdobią dłonie celebrytek?

Gwiazdorskie zaręczyny – czyli najpopularniejsze i najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe

1. Beyonce

Na pierwszym miejscu plasuje się słynna piosenkarka Beyonce. Nie nam oceniać, czy ten pierścionek jest najpiękniejszy, ale z pewnością najdroższy i przez to również najsławniejszy. Widać, że w mąż artystki musiał zapłacić wysokie wkupne.
Jej pierścionek kosztował aż 5 milionów dolarów, a palec piosenkarki zdobi obecnie aż 18 karatowy brylant. Jeżeli nie widzieliście fotografii – warto zobaczyć. To olbrzymi kamień. Na pewno nie jest to pierścionek do noszenia na co dzień, zmywania naczyń, czy chodzenia na fitness. Zostawienie go w szafce na siłowni może oznaczać to, że ten, kto nie będzie mógł jej otworzyć – ukradnie pewnie całą szafkę.

2. Victoria Beckham

Drugie miejsce należy do słynnej dawniej wokalistki, a dziś celebrytki i ikony mody – Vicki Beckham. Co prawda jej mąż nie wykosztował się aż tak, jak u artystki powyżej, ale pierścionek również kosztował małą fortunę, a mianowicie 250 tyś. dolarów. Jest na szczęście niezwykle gustowny i nadaje się do noszenia na co dzień.

3. Kate Middleton

Do pierwszej trójki trafić nie mogła brytyjska rodzina królewska. Żona Williama zdobi swoje dłonie 18 karatowym szafirem i kilkunastoma brylantami. Kosztował 136 tyś. dolarów. Co ciekawe, ten pierścionek i jego wzór trafił obecnie, jako kanon piękna, jak stało się niegdyś z pierścionkiem zaręczynowym księżny Diany. Jest to jeden z najczęściej kopiowanych wzorów i chętnie kupowanych przez przyszłych mężów dla swoich partnerek.

4. Jessica Alba i Jessika Simpson

Obie Jessiki noszą podobne wartościowe małe cuda sztuki jubilerskiej warte ok. 100 tyś dolarów. Pierwsza z nich jest wielbicielką diamentów i taki właśnie pierścień z 5 karatowym diamentem podarował jej ukochany. Jessika Simpson woli oryginalność i od diamentów inne szlachetne kamienie, a na jej palcu serdecznym można podziwiać piękny rubin.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here