Implanty zębowe – dla kogo?

Każdy z nas chciałby cieszyć się pięknym uśmiechem, zdrowymi i białymi zębami. Niestety Matka Natura niektórym z nas poszczędziła tego błogosławieństwa. Na szczęście dzięki nauce od jakiegoś czasu możemy cieszyć się alternatywą. Nowoczesna implantologia zapewni nam komfort, jakiego oczekujemy, nie tylko podczas zabiegu, ale także po nim, przez wiele lat.

Ponieważ dla wielu z nas wizyty u stomatologów są szczególnie stresujące warto wybrać profesjonalistów na najwyższym poziomie. Implanty zębowe Wrocław zapewnią nam właśnie taki poziom.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi implantologii?

Dla każdego, kto chce się cieszyć pięknym uśmiechem. Oczywiście istnieją przeciwwskazania. Są nimi między innymi ciąża, choroba nowotworowa, cukrzyca, choroby kości oraz problemy z krzepliwością krwi. Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza z pacjentem drobiazgowy wywiad, aby dowiedzieć się o nawet najmniejszych przeciwwskazaniach. Stosowane jest badanie z użyciem tomografii komputerowej, które skutecznie precyzuje  dobranie implantu. Implanty zębowe Wrocław jako jedyna na Dolnym Śląsku klinika dysponuje całą gamą zabiegów chirurgii przedprotetycznej, które odbywają się w warunkach szpitalnych. Dzięki temu lekarze są w stanie zrekonstruować ubytki szczęki i doprowadzić do wszczepienia implantu nawet u pacjentów, u których wcześniej było to niemożliwe.

Nie należy obawiać się bólu – klinika może pochwalić się nowoczesnymi technologiami znieczulającymi, a sam zabieg nie musi trwać długo. Jeśli nie występują żadne przeciwwskazania, ani konieczność rekonstrukcji, implant można wszczepić w czasie jednej wizyty.

Jednym z najważniejszych czynników branych pod uwagę przy wyborze tego typu zabiegów jest cena. Implanty zębowe Wrocław korzystają z usług producentów zarówno z zakresu premium jak i economy. Dlatego też ceny nie są tak wygórowane jak u konkurencji. Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania w klinice z usługi MediRaty. Jest to program ratalny usług medycznych. Po odbyciu konsultacji ze specjalistą pacjent otrzymuje plan leczenia oraz kosztorys. W recepcji po okazaniu planu i kosztorysu konsultantka dokona kalkulacji kredytu. Przed przystąpieniem do programu należy przejść krótką weryfikację poprzez formularz dostępny online lub przez telefon. Dzięki temu, szczególnie w przypadku konieczności wszczepienia kilku implantów, możemy rozłożyć całą kwotę na wygodne raty.

Przy wyborze kliniki, w której przeprowadzimy tak delikatny zabieg jak implantologia, warto zwrócić uwagę na sprzęt, kwalifikacje specjalistów oraz dodatkowe udogodnienia.

Specjaliści pracujący w klinice to lekarze z pasją, wybitnymi umiejętnościami oraz ogromnym doświadczeniem. Współpracują z wieloma organizacjami medycznymi, piszą i publikują artykuły oraz prace dotyczące tematyki medycznej, pracują w szpitalach publicznych i na uniwersytetach. To wszystko świadczy nie tylko o ich profesjonalizmie, ale także o ich ciągłej chęci rozwoju i uznaniu ich doświadczenia przez całe środowisko medyczne.

W swej pracy korzystają oni z najnowocześniejszego sprzętu, między innymi z tomografu CS9300 Premium, skanera wewnątrzustnego CS3600 czy trójwymiarowego planowania leczenia wad zgryzu.

Cały ośrodek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, jest przyjazny dzieciom, a na przebywających w poczekalni czeka pyszna kawa, darmowe połączenie do sieci Wi-Fi i dostęp do telewizji. Wszystko to sprawia, że odwiedziny w chirurgitwarzy.pl nie będą traumatycznym doświadczeniem, a przyjemnością, zaś wizyta będzie dla nas z pewnością satysfakcjonująca.   

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here