Eksperci potwierdzają: laseroterapia skutecznym sposobem na likwidację zmian naczyniowych

Ten problem jest dosyć powszechny: permanentnie widoczne na skórze czerwone plamy, uporczywy trądzik wieku dorosłego czy też małe, lecz nieestetycznie wyglądające “pajączki”, które mogą się pojawić na dowolnej części ciała. Oczywiście najbardziej przeszkadzają nam na twarzy i wydają się być niemożliwe do wyleczenia. Jak usunąć zmiany naczyniowe w możliwie najmniej bolesny i inwazyjny sposób? Kiedy domowe metody i kremy z drogerii zawodzą, warto udać się do gabinetu medycyny estetycznej.

Dlaczego warto przeprowadzić zabieg likwidacji zmian naczyniowych?

Istnieje niezliczenie wiele problemów skórnych związanych z nieprawidłowościami w układzie krwionośnym. Wiele z nich jest nieszkodliwych ze zdrowotnego punktu widzenia, jednak występowanie wyraźnie uwidaczniających się wykwitów na ciele nie działa korzystnie na nasz wygląd, a co za tym idzie, również na samoakceptację i pewność siebie. Może to w znaczący sposób wpłynąć na nasze życie prywatne i zawodowe, dlatego też warto zatroszczyć się o usunięcie zmian naczyniowych we właściwym czasie.

Do najczęściej występujących problemów tego typu należą:

    • teleangiektazje (tzw. pajączki),
    • naczyniaki gwiaździste,
    • punkty rubinowe,
    • rumienie,
    • żylaki.

Wszystkie te niedoskonałości są trudne lub niemożliwe do zlikwidowania metodami domowymi czy nawet przy pomocy specyfików dostępnych do nabycia w drogerii lub aptece. Aby przywrócić skórze gładkość i jednolitość, lekarze specjalizujący się w medycynie estetycznej często zalecają usuwanie zmian naczyniowych laserem.

StarWalker – przełom w usuwaniu zmian naczyniowych

Jedną z najskuteczniejszych metod walki z niechcianymi wykwitami na ciele jest laserowe usuwanie zmian naczyniowych. StarWalker to innowacyjne urządzenie, którego działanie cenią sobie eksperci z dziedziny medycyny estetycznej w całej Europie. Laseroterapia z wykorzystaniem tej technologii jest przeprowadzana wyłącznie w najnowocześniejszych salonach. Zabieg laseroterapii jest dostępny m.in. w klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy w Świdnicy.

Niewątpliwą zaletą przeprowadzania zabiegów upiększających przy pomocy lasera StarWalker jest fakt, iż stanowi on narzędzie bezpieczne dla pacjenta. Emituje bowiem fale laserowe o 4 długościach i pracuje w aż 14 trybach, dzięki czemu likwidacja zmian naczyniowych przebiega w najbardziej optymalnych dla skóry warunkach. Tkanki nie są narażone na zniszczenie, a jednocześnie otrzymują odpowiednią liczbę impulsów, aby zamknąć otwarte naczynka krwionośne. Proces rekonwalescencji po zabiegu laseroterapii trwa maksymalnie 24 godziny – po tym czasie zanika ewentualny rumień lub obrzęk i możemy się cieszyć nieskazitelnie gładką skórą.

Likwidacja zmian naczyniowych – od czego zacząć?

Aby prawidłowo przygotować się do zabiegu usuwania zmian naczyniowych laserem, należy przede wszystkim zapoznać się z listą przeciwwskazań. Znajdują się na niej takie okoliczności, jak ciąża i karmienie piersią, epilepsja czy wszczepiony rozrusznik serca. Skóra, która ma zostać poddana działaniu lasera, nie może być opalona, a pacjent nie może spożywać alkoholu co najmniej 24 godziny przed zabiegiem. Wszelkie wątpliwości zgłaszamy osobie wykonującej zabieg przed jego rozpoczęciem. Następnie postępujemy według instrukcji otrzymanych w gabinecie, relaksujemy się, a po upływie doby – cieszymy się odzyskaną gładkością i jednolitością naszej skóry!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Medbeauty Aestetic Clinic Kepa lub do jednego z salonów Medbeauty, znajdujących się w Warszawie, Świdnicy i we Wrocławiu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here