Program do planowania produkcji ma być wsparciem w codziennym zarządzaniu przedsiębiorstwem produkcyjnym. Z takim założeniem stworzyliśmy autorskie oprogramowanie dla produkcji, oparte na działaniu systemu MES.

Program do planowania produkcji ma być wsparciem w codziennym zarządzaniu przedsiębiorstwem produkcyjnym. Z takim założeniem stworzyliśmy autorskie oprogramowanie dla produkcji, oparte na działaniu systemu MES.

Jako Syneo.pl od kilkunastu lat dostarczamy rozwiązań, które zmieniają produkcje z problemami w świetnie prosperujące przedsiębiorstwa. Podstawą do zmian jest uważna obserwacja procesów produkcyjnych, której dokonuje inteligentny system MES naszego autorstwa. System OptiMES, bo o nim mowa, składa się z modułów, przystosowanych do wykorzystania jako wsparcie wybranego wycinka działalności firmy. Jednak najbardziej skutecznie działa wtedy, gdy wdroży się go kompleksowo, co pozwala integrować i optymalizować wszystkie działy firmy. Tylko w ten sposób zyskasz pewność, że koordynacja pracy we wszystkich działach odbywa się na tym samym poziomie i jest efektywna.

OptiMES działa na wielu obszarach funkcjonowania fabryk i przedsiębiorstw produkcyjnych. Poznaj kilka, z kilkuset przydatnych elementów naszego systemu MES – co zyskasz:

OptiMES

  1. narzędzie do planowania, monitorowania i rozliczania produkcji;
  2. niezastąpione wsparcie przy zarządzaniu zmianami;
  3. wgląd w proces bieżącej produkcji;
  4. wizualizację wskaźników wydajności produkcji, i to w czasie rzeczywistym;
  5. pełną integrację danych, pozwalających na płynne połączenie płaszczyzny produkcyjnej z biznesową – system MES ułatwia m.in. odniesienie parametrów produkcyjnych i poziomu zasobów do realnego zapotrzebowania na nie i terminów dostaw;
  6. nadzór nad jakością, i to w perfekcyjnym wydaniu, bo OptiMES powiadamia o wszelkich odchyleniach od założonych parametrów jakościowych;
  7. wyposażenie pracowników w rozwiązania organizujące i normujące pracę – np. w instrukcje robocze czy panele meldunkowe;
  8. kontrolę nad gospodarką materiałową i przepływem surowców.

Wymienione funkcjonalności to ogólne wskazania kierunków, z których można skorzystać po wdrożeniu programu do zarządzania produkcją. Z przyjemnością porozmawiamy o konkretnych bolączkach Twojej fabryki i znajdziemy sposoby na poradzenie sobie z nimi, a nawet przekłucie ich w dochodowy sukces. System MES od Syneo to bardzo dobry wybór dla lepszej produkcji.

Nie zwlekaj z kontaktem, bo czas to pieniądz – Twój pieniądz! Jesteśmy do dyspozycji telefonicznie 517 827 436 lub mailowo na biuro@syneo.pl. Możesz też zadziałać  bezpośrednio, zarejestrować się w naszym systemie i rozpocząć udoskonalanie swojej fabryki już dziś. Na dobry początek oferujemy 14 dni darmowego okresu testowego.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here