Telefony w Sklepie Flex

Planujesz zakup nowego telefonu? Skorzystaj z promocji przygotowanych przez Orange Flex. W Sklepie Flex czekają na Ciebie topowe smartfony w obniżonych cenach. Niektóre modele zostały przecenione nawet o 20%. Nie przegap okazji!

Smartfony, tablety, smartwatche – w Sklepie Flex (https://flex.orange.pl/sklep) wszystkie urządzenia dostępne są w okazyjnych cenach. Co miesiąc w promocyjnej ofercie pojawiają się nowe smartfony. Warto więc śledzić stronę sklepu. Największe promocje czekają w outlecie. Dostępne są tam telefony jak nowe, pochodzące ze sklepowych ekspozycji i zwrotów. Ceny takich urządzeń obniżone zostały nawet o 20%. Smartfony są „jak nowe” – co to znaczy? Wszystkie telefony zostały sprawdzone i odnowione przez serwisantów Orange. Masz pewność, że przecenione smartfony z outletu Sklepu Flexsą w pełni sprawne. Do tego są objęte roczną gwarancją.

Zamówienie złożysz i opłacisz on-line za pomocą aplikacji Orange Flex. Szybko i wygodnie! Kurier dostarczy Ci telefon w ciągu 2-3 dni roboczych. Urządzenie trafi do Ciebie w opakowaniu zastępczym, ze wszystkim dołączonymi przez producentami akcesoriami. Zyskujesz Ty, zyskuje też środowisko naturalne. Telefon dostaje drugie życie, a Ty oszczędzasz nawet 20%.

Orange Flex – sieć w aplikacji

Ze Sklepu Flex mogą korzystać wszyscy użytkownicy Orange Flex. Jest to innowacyjna oferta stworzona przez Orange. Siecią i swoim numerem zarządzasz za pomocą aplikacji pobranej na telefon. Orange Flex wykorzystuje model subskrypcyjny – do oferty możesz dołączyć, kiedy chcesz, bez podpisywania długoterminowej umowy. W każdej chwili możesz także zrezygnować. Minimum formalności i pełna swoboda.

Do Orange Flex możesz dołączyć bez konieczności wychodzenia z domu za pomocą aplikacji. Znajdziesz ją w sklepie Google Play i App Store. Wystarczy, że pobierzesz ją na telefon, zarejestrujesz się i wybierzesz jeden z czterech Planów komórkowych. Wszystkie obejmują nieograniczone połączenia, SMS-y oraz MMS-y w kraju i w roamingu w UE. Plany różnią się wielkością paczki danych. Do wyboru masz 15 GB, 30 GB, 50 GB i 100 GB. W razie potrzeby możesz zmienić Plan za pomocą aplikacji. Potrzebujesz większego pakietu? Wystarczy jedno kliknięcie. Co więcej, w Orange Flex możesz korzystać z portali społecznościowych bez ograniczeń. W ramach wszystkich planów otrzymujesz dostęp do usługi Social Pass – dzięki niej paczka danych nie jest zużywana podczas korzystania m.in. z TikToka, Facebooka, Instagrama i Messengera.

Wygodna ofert i telefony w zaskakująco niskich cenach – sprawdź Orange Flex!

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here