Systemy okienne i drzwiowe

Budowa domu wymaga od nas podjęcia wielu trudnych decyzji – musimy wybrać m.in. systemy okienne oraz drzwiowe. Prezentujemy najpopularniejsze rozwiązania, czyli systemy aluminiowe do drzwi oraz okien, a także systemy PVC. Poniżej znajdziesz ich krótka charakterystykę oraz ich zalety, co może ułatwić wybór – zobacz szczegóły.

Nowoczesne systemy aluminiowe do drzwi i okien

Rosnącą popularnością cieszą się obecnie systemy aluminiowe do okien oraz drzwi, chętnie wybierane do domów czy biur. Są one bardzo trwałe, solidne i wytrzymałe. Cechują się ponadto nie gorszą izolacyjnością niż stal czy systemy z tworzywa PVC, a także bezproblemowym i szybkim montażem.

Systemy aluminiowe z oferty Deceunick

Jednym z cenionych producentów aluminiowych systemów okiennych i drzwiowych jest firma Deceunick. Produkty tej marki z serii Decalu to wysokiej jakości aluminium o doskonałych właściwościach izolacyjnych.

Systemy Decalu gwarantują wysokie parametry termiczne oraz akustyczne, są łatwe w pielęgnacji, zapewniają najwyższy komfort użytkowania oraz szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Do wyboru są systemy aluminiowe okienne i drzwiowe w różnych stylu, można je dopasować do domu w dowolnej aranżacji – np. nowoczesnej, rustykalnej, klasycznej czy industrialnej.

Systemy aluminiowe do drzwi zaprojektowane w technologii SO EASY odpowiadają na wyzwania nowoczesnej architektury. Zdecydowanie warto rozważyć systemy aluminiowe do drzwi i okien, ale można też postawić na popularne systemy PVC.

Systemy okienne PVC – energooszczędne i ekologiczne

Takie profile okienne są zdecydowanie najpopularniejsze, mimo że wspomniane powyżej systemy aluminiowe do okien stanowią ich konkurencję. Duży wybór profili (rodzaju, wielkości, parametrów i kolorów) dla różnych typów okien PVC pozwoli znaleźć idealne produkty.

W ofercie marki Deceunick są między innymi systemy – Elegant (minimalistyczny, oparty na prostych liniach, zapewniający świetną izolację, wielokrotnie nagradzany za design), Eforte (system z półki Premium, wyznacza nowe standardy dla stolarki okiennej), Arcade (bardzo dobre parametry i wspaniała estetyka) oraz Prestige (system profili okiennych wysokiej klasy, stawia na nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność, spełnia wysokie standardy wymogów budowlanych).

Energooszczędne profile okienne sprawią, że okna będą bardzo ciepłe niezależnie od pory roku i panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Są świetnym wyborem dla wszystkich typów budynków.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here