Praca w salonie BMW czeka na Ciebie

Z pewnością każdy z nas ma w pamięci kultowe zdanie z jednej z popularnych polskich produkcji, mówiące o tym, że warto odpowiedzieć sobie na jedno bardzo ważne pytanie: co lubimy w życiu robić, a następnie zacząć to robić. Wszyscy marzymy o dobrze płatnej i dającej spełnienie pracy, która codziennie motywowałaby nas do podejmowania nowych działań, nie nudziła, ale przeciwnie – była źródłem satysfakcji oraz radości. Czy taka praca marzeń w ogóle istnieje? Owszem! Jeżeli jesteś miłośnikiem motoryzacji i to właśnie z tą branżą pragniesz związać swoją przyszłość, mamy dla Ciebie wyjątkowo korzystną ofertę, która z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.

Pracuj w światowej firmie znanej z produkcji samochodów marki premium

Od zawsze marzyłeś o tym, aby współtworzyć coś naprawdę wielkiego? Pragniesz stać się częścią znanej na całym świecie marki, która utożsamiana jest z klasą, elegancją oraz niepowtarzalnym stylem? Twoje marzenia są teraz na wyciągnięcie ręki. Już niebawem możesz zasilić szeregi BMW. Kariera w naszej firmie z pewnością będzie otwierała przed Tobą coraz to nowsze drzwi możliwości oraz doskonalenia umiejętności. Proponujemy korzystne zarobki, świetne warunki pracy, a także miłą atmosferę. Zapewniamy uczestnictwo w licznych szkoleniach, które dla miłośników motoryzacji będą ogromną frajdą.

Znajdź wymarzoną ofertę pracy

Nasze salony znajdują się na terenie całego kraju. Osobom zainteresowanym prowadzoną przez nas działalnością mamy do zaproponowania szereg zróżnicowanych stanowisk, wśród których każdy znajdzie opcję odpowiednią dla siebie. Przygotowane stanowiska związane są z trzema sektorami: serwisem, zarządzaniem, a także sprzedażą. Aktualnie poszukujemy chętnych osób na następujące stanowiska:

– Specjalista do spraw Marketingu;

– Doradca do spraw Sprzedaży Flotowej;

– Mechanik Samochodowy;

– Doradca Serwisowy;

– Accessories Champion;

– Doradca do spaw Ubezpieczeń;

– Pracownik Recepcji;

– Administrator Sprzedaży;

– Doradca do spraw Sprzedaży Samochodoów Nowych;

– Doradca do spraw Sprzedaży Samochodów;

– Doradca do spraw Sprzedaży Flotowej;

– Specjalista do spraw Kadr i Płac;

– Kierownik Serwisu.

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy samodzielności przy jednoczesnej umiejętności pracy w grupie. Czekamy na zgłoszenia od osób cechujących się zaangażowaniem, komunikatywnością, łatwością przyswajania wiedzy, znających języki obce na poziomie komunikatywnym oraz posiadających prawo jazdy kategorii B. Zapraszamy do rekrutacji: https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here