Telefon na abonament

Zastanawiasz się, co wybrać – ofertę na kartę czy abonament? Nie ma jednej, prostej odpowiedzi ‒ każde rozwiązanie ma swoje zalety. Wszystko zależ od tego, w jaki sposób korzystasz z telefonu. Oferta na kartę to najlepszy wybór dla osób, które cenią sobie wolność i swobodę.

Telefon na kartę – czy warto?

Jeżeli w życiu szukasz prostych rozwiązań, telefon na kartę to propozycja właśnie dla Ciebie. Aby rozpocząć korzystanie z takiej oferty, wystarczy kupić i zarejestrować starter z kartą SIM, do której przypisany jest numer telefonu. Startery dostępne są nie tylko w kioskach, salonikach prasowych, ale także w sklepach spożywczych i w marketach, na stacjach benzynowych i pocztach.

Korzystając z telefonu na kartę, możesz samodzielnie kontrolować bieżące koszty i doładowywać konto w miarę potrzeby ‒ za pomocą przelewu internetowego czy wydruku z terminala. Co ważne, z oferty na kartę możesz zrezygnować w dowolnym momencie – wystarczy nie doładowywać konta i nie korzystać z numeru. W przypadku ofert abonamentowych konieczne jest podpisanie długoterminowej umowy, najczęściej dwunasto- lub dwudziestoczteromiesięcznej. W czasie obowiązywania abonent zobowiązany jest do comiesięcznego regulowania rachunku za usługi telekomunikacyjne.

Nju na kartę – nielimitowane korzyści

Jeżeli zależy Ci na naprawdę elastycznej ofercie na kartę, zainteresować Cię może rozwiązanie przygotowane przez nju mobile. Już na początku, przy zakupie startera, otrzymasz paczkę 10 GB ważną przez 15 dni. Po zarejestrowaniu numeru możesz uruchomić usługę „wszystko za nie więcej niż 29 zł”. Dlaczego warto z niej skorzystać? Zasada jest prosta. Korzystasz mniej – płacisz mniej. Korzystasz więcej – płacisz 29 zł i ani grosza więcej.

Do osiągnięcia kwoty 29 zł obowiązuje Cię następujący cennik: 19 g za minutę połączenia, 9 gr za SMS-a, 19 gr za MMS-a i 19 gr za 1 MB. W momencie, gdy przekroczysz kwotę 29 zł, opłaty przestają być naliczane, a Ty możesz korzystać z:

  • nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów
  • internetu mobilnego 10 GB.

Usługę „wszystko za nie więcej niż 29 zł” warto połączyć z usługą „im dłużej, tym lepiej w nju na kartę”. Po jej uruchomieniu dostępny transfer będzie zwiększał się wraz z Twoim stażem w sieci:

  • 20 GB ‒ po pół roku w nju na kartę,
  • 25 GB ‒ po roku w nju na kartę,
  • 30 GB ‒ po 2 latach w nju na kartę.

Co ważne, długość Twojego stażu liczy się od chwili aktywacji numeru, nie od momentu uruchomienia usługi „im dłużej, tym lepiej w nju na kartę”. Jeżeli przysługujący Ci transfer okazałby się niewystarczający, w każdym momencie możesz dokupić dodatkowy pakiet danych – 9 GB za 9 zł.

Wszystkie szczegóły oferty nju na kartę znajdziesz na stronie internetowej operatora: https://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here