Planer ślubny

Nosisz już na palcu pierścionek zaręczynowy i zaczynasz myśleć o ślubie – terminie, klimacie przyjęcia, liczbie gości i tym wszystkim, co musisz zorganizować na ten wyjątkowy dzień? Jak dopiąć wszystko na ostatni guzik i uniknąć nieprzewidzianych wpadek? Otwórz planer ślubny i skrzętnie notuj każdy swój plan, dotyczący wesela, a na pewno nic Ci nie umknie. Przekonaj się, dlaczego planer ślubny to najlepszy sposób na to, aby w czasie ślubu i wesela wszystko było tak, jak sobie wymarzyłaś.

Ile rzeczy musisz zorganizować przed weselem?

Choć dzień Twojego ślubu z pewnością okaże się jednym z najbardziej wyczekiwanych w całym Twoim życiu, to dopięcie wszystkiego na ostatni guzik może naprawdę spędzać Ci sen z powiek przez długie miesiące. Ustalenie wszystkich terminów, zamówienie fotografa, orkiestry lub DJ-a, kwiatów, ozdób, cateringu czy wreszcie rozwiezienie wszystkich zaproszeń dla gości, wymagają od Ciebie naprawdę dobrej organizacji i posiadania wszystkiego pod pełną kontrolą.

Nic nie pomoże Ci lepiej niż planer ślubny. Dzięki niemu wszystkie ustalenia, terminy i zadania do wykonania w związku z nadchodzącym ślubem będziesz mieć w jednym miejscu i pod ręką. Co więcej, kiedy wreszcie Ty i Twój wybranek powiecie sobie „Tak”, planer pozostanie z Wami jako wspaniała pamiątka po tym pełnym najróżniejszych emocji okresie.

Co zawiera planer ślubny i dlaczego ułatwia planowanie wesela?

Planowanie ślubu i przyjęcia weselnego to naprawdę spore wyzwanie organizacyjne i żaden jego element nie może nie pójść po Twojej myśli. W planerze znajdziesz strony i rubryki, które są przeznaczone specjalnie do konkretnych elementów wydarzenia.

  • Harmonogram – planer ślubny pozwoli Ci zaplanować czas na organizację wesela nawet na 24 miesiące przed planowanym weselem. Zacznij jak najszybciej wypełniać puste pola, by mieć wszystko pod kontrolą.
  • Budżet – trudno zaplanować ślubną imprezę, nie ustalając wcześniej budżetu. Określ, ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na zabawę, a dalsze planowanie na pewno okaże się łatwiejsze.
  • Lista gości – to chyba najbardziej dynamiczny element każdego przyjęcia weselnego. Specjalna rubryka w planerze ślubnym pomoże Ci nim łatwiej zarządzać.
  • Weselne menu – swoich gości musisz uraczyć pysznymi daniami, przystawkami i deserami. Rubryka na weselne menu ułatwi Ci zaplanowanie gastronomii na swoje wesele.
  • Wskazówki – ogrom spraw do załatwienia przed weselem może być przytłaczający. W planerach ślubnych zajdziesz zatem wskazówki, które pomogą Ci m.in. w ustalaniu szczegółów z menadżerem sali weselnej czy podwykonawcami. Dowiesz się też, o jakie formalności musisz zadbać przed zawarciem ślubu w kościele lub urzędzie.
  • Mniejsze, ale nie mniej ważne szczegóły – dekoracje, kwiaty, zaproszenia, album do wklejania zdjęć, upominki dla gości. O to wszystko także musicie zadbać przed swoim weselem. Planer ślub o wszystkim przypomni.

Zacznij planować wesele – czasu wcale nie jest dużo

Datę ślubu najczęściej definiują dostępne terminy sal weselnych. I choć się one niestety dość odległe, to wcale nie oznacza, że masz dużo czasu na zorganizowanie wszystkich elementów uroczystości i przyjęcia. Pamiętaj, że musisz zgrać ze sobą terminy wielu różnych usługodawców.

Planujesz wesele na 2023 rok? Masz już ustalony termin na salce i udało Ci się umówić wtedy także fotografa, kamerzystę i DJ-a? Teraz przyszedł czas na kwiaty, dekorację i wystrój. Sprawdź: Ślub 2023 – najnowsze trendy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here