Można wybrać spośród wielu tematów, które sami wymyślimy albo wyjdą nam z rozmowy. Planuj wielkich nie ma sensu robić, bo wtedy wszystko może się zepsuć. Dobieramy spontanicznie tematy do rozmowy. Nie nastawiamy się, że będziemy rozmawiać o meczu z kobietą, bo ona może się tym nie interesować i co wtedy? Mamy inne tematy? Nie? No to mamy problem. Trzeba być na wszystko przygotowanym, a wtedy nie będzie przykrych niespodzianek i kobieta nie będzie nami znudzona.

Wiele razy kobiety idą sobie do domu, bo nie mają z nami, o czym rozmawiać. Im starsza będzie kobieta tym ma większe wymagania, dlatego naszym zadaniem będzie znalezienie takich tematów, które mogą ją zainteresować. Jeśli widzimy, że wszystkim jest znudzona i nic ją nie interesuje to wtedy taka rozmowa nie ma sensu. Trzeba po prostu zmienić rozmówczynię, bo my się w takiej sytuacji będziemy nudzić, a przecież tego nie chcemy.

Jeśli chodzi o propozycje tematów to można dowiedzieć się, czym kobieta się interesuje. Można się doszkolić i będziemy lepiej przygotowani. Może nie będziemy jakimiś ekspertami w tym temacie, ale na pewno będziemy mogli coś na ten temat powiedzieć, a to już dużo. Rozmowa jest bardzo ważna, dlatego trzeba będzie znaleźć jakiś ciekawy temat. Na pewno ciężko będzie nam rozmawiać o kosmetykach, ale kto wie może akurat mamy i w tym doświadczenie?

Nasza rozmowa

Nie trzeba od razu spierać się w czymś, czyli nie wybieramy takich tematów, jakie budzą kontrowersje. Nie rozmawiamy o polityce czy o sytuacji w szkolnictwie. Raczej staramy się zbadać poglądy naszej rozmówczyni. Jeśli są one zbliżone do naszych to mamy szczęście i w takiej sytuacji na pewno znajdziemy wiele ciekawych tematów. Wystarczy poświecić kilka minut na rozmowę żeby wiedzieć czy ta osoba jest odpowiednia czy trzeba jednak kogoś znaleźć innego.

Można rozmawiać bezpośrednio z taką osobą, ale można zadzwonić albo skorzystać z Internetu. Sposobów mamy naprawdę na tyle dużo żeby każda osoba mogła coś dla siebie znaleźć. Ważne jest to żeby rozmawiać i zdobywać cenne doświadczenie. Panowie, którzy nie mają odwagi rozmawiać bezpośrednio z kobietami mogą z nimi pisać. To dobry sposób żeby się trochę z nimi oswoić i wiedzieć, o czym następnym razem rozmawiać.
Jeśli nabierzemy nieco więcej odwagi to możemy na spokojnie przystąpić do rozmowy w cztery oczy. Nie ma się, czym stresować i denerwować przecież, jeśli rozmowa nam nie wyjdzie to spotkamy na swojej drodze jeszcze wiele kobiet i na pewno za każdym następnym razem będzie o wiele lepiej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here