Klatka schodowa - aranżacja, które odmienią Twój dom!

Przedpokój. Przestrzeń użytkowa, często nieustawna i zazwyczaj nie do końca przemyślana. A przecież to pierwsze miejsce, do którego zapraszasz gości, to wizytówka całego mieszkania, które ma sprawić, że dobrze się w nim będą czuć. Dlatego niezmiernie ważne jest to, jak zostanie wykończona klatka schodowa. Aranżacja tej przestrzeni wpłynie na to, w jakim stylu urządzisz pozostałe wnętrza. Rynek obfituje oczywiście w szereg różnych możliwości i na ściany można położyć naprawdę wiele różnych materiałów, a wybór konkretnych jest często kompromisem pomiędzy potrzebami, jakością i ceną. Oprócz modnych tapet w przedpokoju coraz częściej pojawiają się masy i tynki dekoracyjne, które pozwalają szybko stworzyć wrażenie naturalnego kamienia, ale są tańsze, praktyczniejsze i przyjemniejsze. Zobacz, co warto położyć w holu.

Jak pomalować ściany na klatce schodowej?

Wiele osób sięga po nietypowe dekoracje i ciekawe rozwiązania, które pozwalają uzyskać niezwykłe efekty w przedpokoju. Samo malowanie ścian na klatce schodowej, stosowanie atrakcyjnych nowoczesnych przecierek daje szansę na wykreowanie takiej przestrzeni, która jest nie do powtórzenia. Tym samym rewelacyjnie podkreśla gust gospodarzy. Po takie rozwiązanie sięgają nie tylko miłośnicy nowoczesnych trendów. dekoracja ścian na klatce schodowej sprawdza się także we wnętrzach tradycyjnych, a także tych stylizowanych na rustykalne czy też glamour. Wiele zależy od pomysłu, ponieważ dostępne materiały pozwalają uzyskać niemalże każdy efekt – zachwycać, ale także sprawiać, że wykończenie będzie trwałe i praktyczne. Poznaj inne niesamowite dekoracje ścian na klatce schodowej z artykułu – http://dekoracje-scian.com.pl/niesamowite-dekoracje-scian-na-klatce-schodowej/.

Efekt betonowej ściany na klatce schodowej

Obecnie ogranicza nas tylko wyobraźnia. Szereg różnych materiałów oraz mas i tynków pozwala stworzyć wymarzony efekt. Niezwykle popularna staje się na przykład betonowa ściana na klatce schodowej. To rozwiązanie, które doskonale sprawdza się we wnętrzach minimalistycznych, a także tych industrialnych, które stawiają na surowość wszystkich materiałów. Efekt betonu na ścianie to nie tylko charakterystyczny kolor, ale także różnego rodzaju zacierania, ubytki, wżery, gładkie powierzchnie, które uzyskuje się poprzez zastosowanie odpowiednich pac a także różnych technik obróbki materiału. Tynk mineralny Magnat style beton to doskonały materiał do pracy, ponieważ dzięki swojej strukturze pozwala stwarzać dokładnie takie efekty, jakich oczekujesz. Sprawdź, jak wykonać betonową ścianę – http://beton-magnat.pl/wykonac-tynk-betonowy-scianie/ i ciesz się trwałym, modnym i ponadczasowym rozwiązaniem.

Stiuk wenecki na klatce schodowej

Popularny stiuk wenecki imituje kamień lub marmur. Jest to rozwiązanie zdecydowanie tańsze niż położenie naturalnych materiałów i wiele osób podkreśla, że jest również przyjemniejsze w dotyku. Poza względami wizualnymi warto zauważyć, że to również niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia materiał, a to sprawdza się w codziennym użytkowaniu szczególnie w przestrzeniach, w których dużo się dzieje. Dekoracyjna farba strukturalna Magnat style stiuk wenecki pozwala uzyskać idealnie gładką powierzchnię o charakterystycznym układzie, kolorze oraz fakturze. Co istotne, zastosowanie tego materiału pozwala uzyskać niesamowity efekt mieszania się kolorów, który dodatkowo jest podkreślony przez ciekawe odbicia światła. Dlatego właśnie stiuk wenecki jest jednym z chętniej wybieranych materiałów na ściany w przedpokoju.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here