Doradztwo kredytowe - czy warto skorzystać z usług doradcy kredytowego

Chcesz kupić mieszkanie lub dom? Potrzebujesz  gotówki, aby zrealizować swoje marzenia? Szukasz kredytu, ale nie masz czasu sprawdzać i porównywać ofert z różnych banków? Chcesz skorzystać z oferty, która będzie konkurencyjnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej rodziny? Koniecznie skorzystaj z usług doradztwa kredytowego.

Doradztwo kredytowe – co to jest?

Doradztwo kredytowe to najprościej mówiąc usługa, która polega na przekazywaniu fachowej wiedzy przez doświadczonego i obeznanego w temacie kredytów doradcę kredytowego, potencjalnemu kredytobiorcy. Doradca kredytowy jest odpowiedzialny za dopasowanie oferty do potrzeb klienta, przedstawienie wybranych ofert oraz pomoc w wyborze. Profesjonalne doradztwo kredytowe jest niezależne, tzn. że nie promuje ofert jednej instytucji finansowej, nie sugeruje też klientowi, którą ofertę instytucji finansowej powinien wybrać.

Ile kosztuje doradztwo finansowe?

Usługa jest bezpłatna – pewnie zastanawiasz się jak to możliwe i czy nie będzie ukrytych kosztów? Spokojnie, doradca finansowy dostanie prowizje za wypełnienie wniosku o kredyt, prowizję tę zapłaci bank, tak samo jak zapłaciłby swojemu pracownikowi w banku. Po Twojej stronie nie będzie żadnych kosztów za pomoc w doborze kredytu.

Co możesz zyskać?

Doradztwo finansowe ma wiele zalet m.in

  • oszczędność czasu – korzystając z usług doradcy nie będziesz musiał odbyć kilkunastu rozmów telefonicznych czy wizyt w bankach, po to, aby poznać ofertę. Doradca umówi się z Tobą w dogodnym terminie i przygotuje dla Ciebie indywidualne propozycję. Sprawdzi też Twoją zdolność kredytową. Przedstawi Ci wszystkie za i przeciw konkretnej oferty i to wszystko w jednym miejscu podczas jednej wizyty.
  • pomoc w złożeniu wniosku – to właśnie w biurze doradztwa kredytowego, Twój doradca pomoże Ci wypełnić wniosek, krok po kroku.
  • brak ukrytych kosztów – często umowy zawierane z bankiem zawierają dużo informacji i specjalistycznych słów, które nie zawsze są dla nas zrozumiałe. Doradca kredytowy wyjaśni Ci warunki kredytu, wszystkie jego koszty oraz niezrozumiałe dla Ciebie punkty umowy. Do większości kredytów oferowane jest ubezpieczenie np. w przypadku utraty pracy, choroby, śmierci. Doradca zajmie się również wytłumaczeniem warunków tego ubezpieczenia.

Doradca kredytowy jest z Tobą przez cały proces. Począwszy od przedstawienia Ci oferty, pomocy w wyborze, przez wypełnienie wniosku kończąc na podpisaniu umowy. Przez cały ten czas masz zapewnione profesjonalną pomoc. Więcej informacji znajdziesz na stronie OptymalnyKredyt.pl

Biuro doradztwa kredytowego – dla kogo?

Z usług biura doradztwa kredytowego powinien skorzystać każdy kto nie ma fachowej wiedzy na temat kredytów. Trzeba wziąć pod uwagę, że usługa ta nic nas nie kosztuję, zyskujemy za to profesjonalną fachową pomoc. Często zadłużamy się na kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat. W nieruchomość na którą bierzemy kredyt wkładamy całe swoje serce i czas, dlatego tak ważne jest, aby oferta była dla nas jak najbardziej korzystna i jak najmniej ryzykowna. To wszystko zapewni nam profesjonalny doradca kredytowy.

Jeśli miałeś wątpliwości, czy warto skorzystać z takich usług, mamy nadzieję, że artykuł pomógł je rozwiać. Biura kredytowe dostępne są już w większości miast. Znajdź biuro najbliżej siebie, sprawdź jego opinie i umów się na spotkanie, aby wybrać kredyt odpowiedni do Twoich potrzeb.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here