Jeśli chłopak na nas patrzy, ale nic więcej się nie dzieje to może być kilka powodów. Może by tak, że ubieramy się w sposób, który zwraca na siebie uwagę i on po prostu nie może się na to napatrzeć. Może być też tak, że mu się bardzo podobamy, ale nie wie jak się do nas odezwać. To najczęstsza przyczyna, dlatego trzeba uważanie się przyglądać czy tak jest. Najlepiej poprosić koleżankę, która będzie obserwowała jego wtedy, kiedy on tego nie widzi, a patrzy na nas. Jeśli patrzy cały czas to na pewno oznacza, że coś jest na rzeczy i że trzeba to wykorzystać.

Najgorszy scenariusz to dwie nieśmiałe osoby i wtedy raczej nic z tego nie wyjdzie. Może jedynie nam pomóc koleżanka, która coś zrobi w naszym imieniu albo po jego stronie jakiś kolega. Nie od dzisiaj wiadomo, że takie sprawy najlepiej będzie załatwiać samemu, bo różnie może się to skończyć. Chłopak może do nas nie podchodzić też, dlatego że boi się naszej reakcji. Nie wie czy nam się podoba, dlatego woli nie ryzykować i tylko się przygląda. Wysyła jasne sygnały, dlatego my powinnyśmy coś z tym zrobić.

Jeśli nic nie zrobimy to może właśnie przeszła nam okazja do poznania jakiegoś super chłopaka? Nie możemy na to pozwolić, bo będziemy tego żałowały do końca swojego życia. Można mu dać sygnał, że jesteśmy nim zainteresowane. Nie musimy wcale podchodzić można po prostu napisać do niego na Facebooku albo możemy wysłać mu smsa. Oczywiście trzeba wiedzieć gdzie go znaleźć, ale na pewno chodzimy do tej samej szkoły i raczej większego problemu to z tym nie będzie.

Rozmawiamy z nim

Wystarczy mu powiedzieć cześć, a już będzie o wiele bardziej ośmielony. To dobry sposób, dlatego jeśli nie wiemy, co robić dalej to zacznijmy od tego. Jeśli jest bardzo nieśmiały to może być z nim problem. Podejdziemy żeby porozmawiać, a on nie będzie wiedział, co ma powiedzieć. Tak bywa i trzeba mieć tego świadomość, ale na pewno warto zaryzykować. Musimy rozumieć również jego i dać mu szanse.
Różne sytuacje się zdarzają, dlatego trzeba wiedzieć, co się dzieje. Jeśli my jemu pomożemy to same możemy na tym zyskać.
Może to będzie taki chłopak, z którym będziemy chciały pozostać na bardzo długie? Wykorzystując taką okazję bardzo szybko się o tym przekonamy. Losowi czasami trzeba będzie pomóc, bo nie wszystko dzieje się tak jak na filmach. W życiu jest o wiele bardziej to wszystko skomplikowane, dlatego trzeba postarać się zrobić pierwszy krok. To nic nie kosztuje, a można na tym naprawdę wiele zyskać. Możemy zacząć nawet teraz, nigdy nie jest za wcześnie.

[Głosów:69    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here