Charakterystyka lakierów OPI

Osoby zajmujące się profesjonalną pielęgnacją paznokci z pewnością doskonale znają markę OPI. Głównym elementem oferty tej marki są wysokiej jakości lakiery, których cechą charakterystyczną jest trwałość oraz szeroka paleta kolorów. Marka OPI to także bogaty wybór balsamów, odżywek, jak również bazy i topy, akryle i akcesoria niezbędne w pracy profesjonalnego salonu kosmetycznego. Lakiery OPI będą idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość połączoną z efektownym wyglądem.

Jakie są największe atuty lakierów OPI?

Podstawową zaletą lakierów marki OPI jest ich wysoka trwałość. W przypadku nałożenia bazy oraz dwóch warstw lakieru można uzyskać idealny wygląd nawet przez 5 dni. Po nałożeniu trzeciej warstwy lakieru trwałość wzrasta do 7-8 dni.

Niepodważalnym atutem lakierów marki OPI jest szeroka gama kolorystyczna dostępna na rynku. Zróżnicowanie kolorów umożliwia wybór tonacji, która będzie doskonale dopasowana do upodobań lub konkretnej stylizacji.

Lakiery OPI nie wykazują skłonności do wysychania w buteleczce. W przypadku innych produktów z tej kategorii nie jest to standardem. Kobiety stosujące lakiery marki OPI podkreślają, że buteleczka o pojemności 15 ml może wystarczyć nawet na pół roku. I po upływie tego czasu jakość lakieru pozostaje bez zmian.

Jak przebiega aplikacja lakieru OPI?

Dosyć istotną kwestią do omówienia jest jeszcze aplikacja lakierów OPI. Producent wyposażył swoje produkty w wygodny pędzelek. Pozwala on na precyzyjną aplikację ściśle określonej ilości lakieru. Jak łatwo się domyślić ma to niebagatelny wpływ na wydajność produktu. Konsystencja lakieru jest płynna, dzięki czemu nie ma problemu z jego aplikacją. W przypadku lakierów OPI nałożenie pierwszej warstwy nie daje oczekiwanego efektu. Dopiero druga warstwa lakieru pozwala uzyskać idealny kolor oraz trwałość.

Analizując właściwości lakierów marki OPI, warto także zwrócić uwagę na łatwość jego zmywania. Opinie wielu specjalistów prowadzących salony kosmetyczne pozwalają stwierdzić, że lakier doskonale zmywa się nawet w przypadku ciemnych tonacji. Prosta aplikacja oraz łatwe usuwanie znacznie skracają czas samego zabiegu.

Co jeszcze oferuje marka OPI?

Oprócz ogromnego wyboru lakierów marka OPI ma w swojej ofercie szeroki wybór baz i topów. W przypadku lakierów OPI jako bazę można użyć również odżywki do paznokci. Takie rozwiązanie sprawdza się przede wszystkim w przypadku ciemnych kolorów. Co istotne tego typu podkład nie wywołuje negatywnej reakcji lakieru. Z drugiej strony zaopatrując się w cały zestaw produktów marki OPI, można uzyskać zwiększenie trwałości lakieru nawet o kilka dni.

Lakiery OPI stały się standardem w wielu profesjonalnych salonach kosmetycznych. Grono zwolenniczek produktów tej marki nieustannie rośnie. Wysoka jakość, trwałość oraz szeroka paleta kolorów to atuty, obok których nie można przejść obojętnie. Wybierając markę OPI, każda kobieta będzie w stanie znaleźć lakier idealnie dopasowany do swoich upodobań.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here