Biżuteria taka jak ty

Trudno wyznaczyć moment, w którym biżuteria przestała być synonimem elegancji i stanowić jedynie uzupełnienie stylizacji. Od jakiegoś czasu pełni zupełnie inną funkcję – ma intrygować oryginalnością, a przede wszystkim odzwierciedlać osobowość i charakter swojej właścicielki. Biżuteria to sposób na wyrażenie siebie, więc poszukiwanie tej idealnej może być naprawdę świetną zabawą.

Elegancja kontra wyrazistość

Przyjęło się uważać, że biżuteria powinna nam dodawać szyku. Dlatego właśnie bardzo często wybierane srebrne i złote ozdoby były okazałe, miały geometryczne kształty i idealnie wyszlifowane kamienie (nierzadko bardzo kosztowne). Obecnie jednak ten trend się przeformułował – biżuteria ma do nas pasować. Ma być idealnie taka jak my.

To właśnie sprawiło, że w wielu sklepach (na przykład polskiej marki Picky Pica) biżuteria srebrna zyskała zupełnie nowy wymiar. Jest kolorowa, radosna, zwracająca na siebie uwagę. Wyrazista, nieszablonowa, ciekawa. Lista zalet jest bardzo długa. A każda z nich opisuje ciebie.

Kolczyki dla bardziej wymagających

Dla miłośniczek niezwykłej biżuterii najważniejszym elementem z reguły są kolczyki. Oferowana przez Picky Pica biżuteria srebrna to bardzo duży zbiór różnorodnych modeli. Możesz znaleźć tam zarówno wzory bardziej klasyczne, jak i bardziej wyraziste, szalone i nieszablonowe.

Bardzo dużym powodzeniem cieszą się kolczyki z chwostami. Kolorowe sznureczki i frędzelki radośnie kołyszące się przy twarzy – to naprawdę świetny dodatek do każdej stylizacji. Są radosne, pełne wdzięku, dziewczęce, idealnie dopasowują się do stylizacji boho. Nadają się i na co dzień, i na większe wyjścia, i do spodni, i do sukienki, do kolorowych i stonowanych ubrań.

Na uwagę zasługują także kolczyki typu wkrętki. Ich całą ozdobą jest niewielki wzór, który może być naprawdę oryginalny. Ptaszki, drobne napisy, ciekawe wisienki w różnych kolorach to największy atut produktów Picky Pica. Biżuteria srebrna w ich wydaniu traci na sztywnej elegancji, zyskuje za to na lekkości i oryginalności. Możesz znaleźć wzór, który cię zachwyci i będzie inny niż wszystkie. Co więcej, możesz nawet zdecydować się na zestawy, w których każdy kolczyk ma inny układ kolorów!

Bransoletka w innym stylu

Koniec z prostymi, srebrnymi łańcuszkami. Teraz bransoletki także mają odzwierciedlać twoją bogatą i pełną barw osobowość. I takie właśnie są – bogate, ozdobne, kolorowe. Możesz je znaleźć w ofercie Picky Pica. Biżuteria srebrna zostaje odmieniona i nabiera zupełnie nowego wymiaru!

Na uwagę zasługują przede wszystkim wszelkiego rodzaju sznureczki i rzemyczki z zawieszkami. Nie wychodzą z mody już od dobrych kilku lat i nic dziwnego – różne elementy pomogą ci jeszcze lepiej zaprezentować siebie, swoje poglądy, upodobania, sposób działania i styl życia. Zawieszone na nich liczne koraliki, chwosty czy srebrne elementy wspaniale odcinają się na tle ubrań i pasują do każdej stylizacji.

Ciekawym rozwiązaniem są bransoletki materiałowe. To w zasadzie połączenie kolorowej tkaniny i łańcuszka. Są naprawdę wyraziste i bardzo intrygujące, więc nie będziesz musiała nic robić, by je wyeksponować. Same przyciągną wzrok i określą cię jako osobę interesującą, barwną, która ma coś do przekazania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here