Szukanie faceta jest dość skomplikowane, a tym bardziej, jeśli mamy bardzo duże wymagania. Jeśli mamy takie wymagania to liczmy się z tym, że facet ma je również. Obie strony muszą do siebie pasować żeby coś z tego było. Jeśli chcemy przystojnego faceta, który ma dużo pieniędzy to niestety, ale trzeba być modelką i prezentować się naprawdę bardzo dobrze. Jeśli zmniejszymy swoje wymagania to od razu znajdzie się ktoś, kto im sprosta.

Trzeba właśnie w ten sposób do tego tematu pochodzić. Inaczej można stracić młode lata i nikogo nie mieć. Niestety, ale czeka nas wtedy poważny problem, bo trzeba będzie wtedy łapać kogokolwiek i to na pewno nie będzie mężczyzna naszych marzeń. Czy chcemy takiego rozwiązania? Na pewno nie, ale nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Dzisiaj presja środowiska jest bardzo duża, dlatego każda kobieta marzy o księciu z bajki.

Niestety większości książąt jest już zajęta, dlatego pozostaje nam wybrać kogoś takiego, kto jest obecny w naszym świecie. Mężczyzn, którzy są nami zainteresowani jest naprawdę bardzo dużo. Więcej jest kobiet niż mężczyzn, dlatego to kobiety powinny się starać o to żeby ten mężczyzna się nimi zainteresował. Jeśli będą grymasić i zastanawiać się zbyt długo to znajdzie się inna, która im tego faceta zabierze. Konkurencja jest bardzo duża i trzeba sobie to uświadomić.

Szukamy faceta

Można to robić wśród znajomych, którzy kogoś nam polecają. Jeśli będziemy długo czekały to w pewnym momencie właśnie znajomi będą nam podsyłać jakiegoś starego kawalera albo faceta po przejściach. To raczej nie jest szczyt naszych marzeń, dlatego teraz, kiedy jesteśmy młode trzeba działać. Na spokojnie znajdziemy dla siebie kogoś, kto spełni, chociaż część naszych wymagań. Nie musimy nawet wychodzić z domu, bo mamy wiele stron gdzie założymy sobie konto i będziemy mogły poznawać nowych ludzi.

Warto z takiej okazji skorzystać i sprawdzić czy znajdziemy tam kogoś dla siebie czy to jednak nie jest dla nas. Nie zajmuje taka rejestracja zbyt wiele czasu, dlatego każdy może sobie na to pozwolić. Określamy tylko wymagania, jakie mamy i możemy czekać aż mężczyźni zaczną się do nas zgłaszać. Im więcej mężczyzn poznamy tym lepiej dla nas, bo wtedy wyrobimy sobie jakieś zdanie. Będziemy wiedziały, jakich typów unikać, a jacy są dla nas stworzeni.
Doświadczenie przydaje się również tutaj, dlatego trzeba je zdobywać. Nowe spotkanie to nowe doświadczenie i właśnie o to przecież nam chodzi. Może będziemy miały szczęście i na pierwszym spotkaniu kogoś wartościowego spotkamy?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here