Laserowa korekcja wzroku

Zauważyłeś u siebie ostatnio problemy ze wzrokiem? Może Twoja wada się powiększyła? Nie zwlekaj aż ciężkie objawy odpowiedzą na te pytania. Nieleczone choroby oczu mogą prowadzić do poważnych powikłań, ostatecznie możesz stracić wzrok. Nie zwlekaj i zapisz się do specjalisty.

Naprawa wzroku – laserowa korekcja

Istnieje wiele różnorodnych sposobów na walkę z wadami wzroku, jedne skuteczniejsze, inne mniej. Jedną z najbardziej skutecznych i polecanych przez specjalistów metod korekcji wady jest operacja laserowa. Jak przebiega taki zabieg? Całość możemy podzielić na kilka etapów. Etapem wstępnym są badania, lekarz przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem pozyskując informacje o jego chorobach i przeciwskazaniach do przeprowadzenia operacji. Należy pamiętać, aby na 2 tygodnie przed operacją zaprzestać noszenia soczewek kontaktowych. Po zakwalifikowaniu się na zabieg nadchodzi dzień korekcji wady. Operacja jest krótka, trwa około 15 min, w tym czasie Twoja wada ulega korekcji i pozostaje naprawiona na bardzo długi okres. Laserowa korekcja jest bezbolesna. Ostatnim etapem jest etap rekonwalescencji, podczas którego pacjent dochodzi do siebie i przyzwyczaja się do nowej, lepszej rzeczywistości. Już w dzień po zabiegu możesz widzieć efekty, jednak oko potrzebuje około 3 miesięcy, aby wrócić do pełnej sprawności. Na kilka dni po operacji zapomnij o jeździe samochodem, unikaj wilgoci, potu oraz słońca. Musisz uważać, im bardziej będziesz oszczędzał swoje oczy, tym szybciej się zagoją.

Laserowa korekcja – cennik

Niestety, pomimo tak doskonałej skuteczności, zabieg jest nieczęsto wybierany przez przeciętnego pacjenta z powodu bardzo wysokich kosztów. Ile może kosztować korekcja laserowa? Cena dotycząca obydwu oczu może wynieść nawet 10 tysięcy złotych. Istnieje możliwość korekcji pojedynczego oka, wtedy koszt oczywiście obniży się o połowę. Pomimo ogromnego wydatku i uszczuplenia Twojego portfela laserowa korekcja wzroku Warszawa jest warta swojej ceny. Musisz wziąć pod uwagę, że na dłuższą metę jest to oszczędność na długie lata. Spróbuj skontaktować się ze specjalistą i posłuchaj co może Ci zaoferować.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here