Lista prezentów, jakie można kupić facetowi na urodziny jest bardzo długa. Jeśli lubi grać w gry to mamy ułatwione zadanie. Zawsze dowiemy się, o jakiej grze marzy i będzie można ją kupić. Oczywiście to są dość duże wydatki, dlatego nie każdy może sobie na to pozwolić. Musimy liczyć nawet kilkaset złotych na jedną grę. Skoro mamy mniej pieniędzy przeznaczonych dla chłopaka to nie pozostaje nam nic innego jak sprawdzić, czego mu brakuje.

Musimy o niego zadbać, dlatego na pewno przydadzą mu się jakieś perfumy. Dobieramy je stosownie do niego tak żeby czuł się jeszcze bardziej męski. Perfumy są bardzo potrzebne i co ważne nie trzeba na nie wydawać zbyt wiele pieniędzy. Oczywiście te oryginalne są droższe od wspomniane gry, ale my zostańmy przy tych tańszych. Wtedy na pewno będziemy zadowolone i wybierzemy coś odpowiedniego. Jeśli nasz facet ma samochód to na pewno jest to coś, co kocha.

Może nie bardziej od nas, ale porównywalnie, dlatego warto mu kupić jakiś gadżet do samochodu. Jeśli się na tym nie znamy to można dowiedzieć się od jego znajomych, co by sprawiło mu przyjemność. Im więcej czasu jesteśmy razem tym bardziej znamy drugą stronę i jest nam o wiele łatwiej coś dla niego wybrać. Gorzej, jeśli znamy się tydzień, a on już ma urodziny. Wtedy będzie problem, bo można kupić coś, co mu się w ogóle nie przyda.

Szukamy prezentu

Na szczęście są specjalne sklepy internetowe gdzie mamy podział na różne kategorie. Możemy wybrać jego wiek, zainteresowania i to, jaka to okazja. Wtedy pojawi się lista prezentów, z których można coś dla niego wybrać. Może to być mały prezent jakiś kubek ze zdjęciem albo może być coś do postawienia na biurko. Wybór takich mniejszych i większych drobiazgów jest bardzo duży, co oznacza, że jeśli tylko zainteresujemy się tym tematem to na pewno znajdziemy tam to, co jest dla niego najciekawsze.

Nawet, jeśli nie trafimy w stu procentach w jego gust to nie ma się, czym przejmować. Ważne, że pamiętałyśmy i że on wie, że dla niego wiele znaczymy. Zanim zaczniemy szukać prezentu warto określić się cenowo ile chcemy dokładnie wydać. Wtedy wiemy, w jakich kategoriach się poruszać. Oszczędzamy sobie sporo cennego czasu, a przecież ma to dla nas spore znaczenie. Często czekamy z prezentem do ostatniej chwili, bo mamy nadzieje, że coś się ciekawego pojawi.

Nie warto tak robić, bo można później zostać bez niczego na urodziny naszego faceta. To byłaby mała wpadka i nigdy nie możemy sobie na to pozwolić, on by nam tego mógł nigdy nie wybaczyć, a przecież tego nie chcemy.

[Głosów:4    Średnia:3.5/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzukam faceta
Następny artykułDomowe ćwiczenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here