Filmy online czy w kinie?

Powiedzmy sobie szczerze, że nie każdy lubi chodzić do kina. Powodów może być wiele. Drogie bilety, konieczność oglądania z wieloma osobami na Sali, siedzenie obok kogoś, kto mlaszcze, szeleści i obrzuca nas popcornem. Nie wspominając już o głośnym komentowaniu fabuły i rozmawianiu przez telefon lub chociażby ciągłym świeceniu komórką w poszukiwaniu aktualności na Facebooku. Do kina tez trzeba pójść, pojechać, znaleźć miejsce parkingowe, co nierzadko graniczy z cudem, a także często za nie zapłacić. Nic dziwnego, zatem że jest mnóstwo zwolenników platform do oglądania online.

Jaka jest, zatem alternatywa?

Filmy online oglądane na szeregu stron, platform i aplikacji, jakie mamy do wyboru. Oglądanie takie jest legalne i tańsze niż w kinie. Niektóre ze stron oferują nam abonamenty, a w innych z kolei możemy obejrzeć jeden film płacąc jednorazowo. Jakie to niesie jeszcze korzyści? Sami wybieramy godzinę seansu, nie musimy być uzależnieni od tego, jakie godziny narzuca nam kino. Ponadto sami wybieramy sobie towarzystwo lub samotne oglądanie, w zależności od nastroju. Możemy jeść wygodnie przekąski, mając do dyspozycji stolik. Nie jesteśmy też skazani na kinowy popcorn. Film możemy przerwać w dowolnym momencie, aby powrócić do oglądania po przerwie. Wreszcie, możemy oglądać film leżąc w dowolnym, najbardziej nawet domowym stroju, albo i w piżamie.

Co mamy do wyboru?

Wybór jest ogromny. Filmy online pojawiają się niezmiernie szybko na stronach, więc już niedługo po kinowej premierze możemy je oglądać tak jak lubimy i jak jest nam wygodnie. Strony pełne są najnowszych światowych hitów, za które zapłacimy jednym klikiem. Płatność zazwyczaj następuje poprzez SMS, ale możliwa jest też przelewem, BLIKIEM, a na niektórych stronach także punktami lojalnościowymi. Są w Internecie też strony oferujące oglądanie darmowe. Te oferują nieco starsze filmy i przetykają je reklamami, ale i tak bloki reklamowe są bez porównania krótsze niż w kinie lub tradycyjnej telewizji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here